Moteris dėl diskriminacijos padavė į teismą išskirtinai gėjus ir biseksualius vyrus apgyvendinantį viešbutį

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Moteris dėl diskriminacijos padavė į teismą išskirtinai gėjus ir biseksualius vyrus apgyvendinantį viešbutį

Ant, 05/02/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Moteris Floridoje kreipėsi į teismą dėl to, kad jai buvo apribotas pateikimas į kompleksą, kuriame atostogauja tik gėjai ir biseksualūs vyrai. Čia vyrai turi teisę vaikščioti nuogi.

„Jokiu būdu nenoriu, kad tai būtų traktuojama kaip išpuolis prieš gėjus. Visiškai palaikau juos turėti saugias ir svetingas erdves. Aš taip pat nenoriu vykti į kosmosą, bet jei kas nors staiga pasakytų, kad moterims į kosmosą negalima, aš pirma prisijungčiau prie protesto“, – sakė Amina Chaudhry, padavusi viešbutį į teismą.

Kaip žinia, daugelyje šalių yra viešbučių, kuriuose gali apsistoti tik gėjai ir biseksualūs vyrai. Tiesa, į teismą paduoto komplekso „The Island House Key West“ savininkai ir advokatai teigia, kad jie teikia apgyvendinimo paslaugas ir moterims – tiesiog kitome pastate, o ši moteris buvo išprašyta dėl netinkamo elgesio, rašo „Keys Weekly“.

„The outlet“ praneša, kad Amina Chaudhry anksčiau buvo pakviesta į lėšų rinkimo renginį, tačiau čia pradėjo kelti sumaištį.

Pati moteris teigia, kad 2022 m. birželio mėn. ji dalyvavo kasmetiniame vakarėlyje, kuriame buvo laukiami visi svečiai. Tiesa, moterims čia leista būti nuo 17 iki 21 val. Moteris teigia siekianti nutraukti diskriminacinę politiką.

Kurortą atstovaujantys teisininkai sako, kad minėto vakarėlio metu moteris ant stalų palikinėjo skrajutes, kuriose rašoma, kad tik vyrams skirti kurortai prieštarauja valstijos antidiskriminaciniams įstatymams.

Bylą nagrinėjęs teisėjas John Van Laningham pirmame posėdyje pabrėžė, kad moteris savo bylą turėtų pagrįsti detaliau, ne tik tuo, kad viešbučio taisyklėse numatoma galimybė kurorte apsistoti tik vyrams.

„Aš čia ne tam, kad abstrakčiai nuspręsčiau, ar ta politika yra neteisėta, ar diskriminacinė“, – sakė teisėjas Van Laningham. - „Kalbama apie tai, ar verslas jus diskriminavo individualiai“.