TYRIMAS. Vyrai sakosi turintys gerokai didesnius penius nei yra iš tiesų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

TYRIMAS. Vyrai sakosi turintys gerokai didesnius penius nei yra iš tiesų

Tre, 04/19/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Danijos mokslininkai išsiaiškino, kad vyrai kalbėdami apie savo penio ilgį vidutiniškai jį padidina penktadaliu. Jie nustatė, kad vyrai meluoja ir apie kitus savo kūno matmenis.

Nuotr. Dainis Graveris iš pexels

 

Tyrėjai nusprendė ištirti, ar vidutinis vyras „pervertins tam tikrus kūno žymenis, susijusius su vyriškumu“. Jei tai pasitvirtintų, jie siekė nustatyti kiek vyrai pasiryžę meluoti.

Mokslininkai paprašė 200 vyrų, kurių amžius nuo 18 iki 25 metų, pateikti duomenis apie jų ūgį, svorį ir penio dydį. Tuomet duomenys lyginti su vidutiniais Danijos vyrų duomenimis.

Atlikus skaičiavimus paaiškėjo, kad vyrai savo penio ilgį padidino apie 21 proc.

Į tyrimą neįtraukti kelių vyrų duomenys, kurių melas buvo tiesiog akivaizdus. Pavyzdžiu, net keli iš jų tvirtino, jog jų penis viršija 33 centimetrus. Toks rekordas iki šiol priklausė tik aktoriui Jonah Falcon. Vienas iš apklaustųjų netgi pareiškė, kad jo penis 50 kartų didesnis už suaugusio dramblio.

Mokslininkai taip pat nustatė, kad vyrai keliais centimetrais padidindavo savo ūgį ir keliais kilogramais sumažindavo kūno svorį.

Tyrėjai priėjo išvadą, kad vyrai iki šiol vadovaujasi stereotipais, kad didesnis penis padaro juos geresnius, išskirtinius.

Įdomu tai, kad didesnis penis nebūtinai yra privalumas. 2022 m. atlikta moterų apklausa parodė, kad iki 20 centimetrų penis joms yra optimalus dydis, kad patirtų orgazmą. Orgazmas ženkliai sumažėja, kai penio ilgis perkopia 22,5 centimetrus.