Kunigo kalba Vilniaus mokykloje: „Homoseksualumas – liga, iškrypimas“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kunigo kalba Vilniaus mokykloje: „Homoseksualumas – liga, iškrypimas“

Sek, 04/16/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Tėvai liko šokiruoti po seminaro Vilniaus mokykloje. Viena iš mamų kreipėsi į žiniasklaidą ir pasidalino savo nuogąstavimais.

„Homoseksualumas – liga, iškrypimas, vaikai, būkit atsargūs, reikia nuo to gydytis“, - Lrytas kunigo pasakytus žodžius atpasakojo mokinės mama.

Vienoje iš sostinės mokyklų buvo surengta paskaita apie paaugliams aktualias problemas. Joje kviesti dalyvauti ir tėvai, ir mokiniai.

Paskaitos metu kalbėjo įvairių sričių ekspertai. Buvo šnekama apie elektronines cigaretes, patyčias. Tačiau kalbėti pradėjus kunigui – kai kurių tėvų veidai persikreipė.

„Paskaitoje dalyvavo paaugliai 13–16 metų. Ką jie išgirdo? Kad jie arba jų draugai yra iškrypėliai, „sergantys LGBT liga“. Sunkiai galvoje tilpo ir šlykštu buvo klausytis tokios kalbos. Koks jis specialistas išvis!“, - Lrytas įspūdžiais dalinosi mama, kuri apgailestavo, kad niekas iš mokyklos administracijos neįsikišo ir leido kunigui tęsti savo tiradą.

Tiesa, vos kunigui baigus kalbėti, viena iš mokyklos atstovių suskubo padėtį taisyti trumpa kalba: „Visi mes unikalūs, visi lygūs, mylėkime ir gerbkime vieni kitus“.

„Nežinau, kaip būčiau elgusis salėje, jei žinočiau, kad mano vaikas – LGBT bendruomenės narys, bet liūdna ir skaudu, nes žinau, kad tokių vaikų ir jų tėvų salėje buvo...“, - rašo mama.