+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

12 priežasčių kodėl būti pasyviu nėra taip lengva kaip gali atrodyti (N18)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

12 priežasčių kodėl būti pasyviu nėra taip lengva kaip gali atrodyti (N18)

Ant, 02/28/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Yra manančių, kad būti pasyviu - tai juokų darbas. Neva atsiguli ir mėgaujiesi. Tačiau taip galvojantys iš tiesų net nesusimąsto apie dalykus, kurie yra pasyvių gėjų kasdienybė.

Pasyvūs gėjai susiduria su ne vienu iššūkiu. Todėl būti pasyviu yra ir menas, ir tikras darbas. Vardijame kodėl kaip yra:

 • Žaizdelės

Tiesiog valydamiesi savo išangę su tualetiniu popierių galite padaryti sau žaizdelę. O ką kalbėti apie analinį seksą, ypač jei aktyvus partneris nežino kaip viską tinkamai atlikti. Vienos žaizdelės apie save nepraneša, o kitas reikia gydyti.

 • Partnerių stoka

Pasyvus gėjai puikiai žino, kad anketos žyma, kad vyrukas yra aktyvus - realybėje nieko nereiškia. Susitikus dažnai paaiškėja, kad ir jis nori būti pasyvus. Taigi 100 proc. pasyvams tikrai nelengva surasti partnerį.

 • Kada jis baigs?

Net ir sudarus aktyvų vaikiną - gali nepasisekti. Kai kuriems vyrams reikia nemažai laiko, kad jie pasiektų kulminaciją. Pradžioje tai gali būti malonu, o po kokių 20 minučių judesio - jau pradeda kilti klausimų kada tai baigsis.

 • Skausmas

Jei partneris mažiau patyręs, ar vis dar galvoja, kad svarbiausias jo darbas įsprausti savo daiktą į vieną vietą - tai gali būti tikra bėda. Pasyvus vyras retkarčiais patiria trumpą skausmą net ir su patyrusiu parneriu. O jei partneris dar ir gerai apdovanotas - gali būti ir didesnių bėdų.

 • Malonumas

Ne visi aktyvūs vyrai galvoja apie savo parnerių poreikius. Jie pabaigia ir išeina, pamiršę, kad malonumo viršūnę nori patirti ir kitas asmuo.

 • Valgis

Kai nežinai kada bus seksas - negali ir atsipalaiduoti. Tailandietiškas, indiškas maistas, ar rauginti kopūstai - tikrai ne tai, ką derėtų valgyti pasyviems žmonėms prieš seksą. Bet kai nesi tikras, ar seksas bus - pasyvai turi save riboti ir galvoti ką valgo.

 • Fizinis pasirengimas

Sėdmenų šlaunų, pilvo ir keturgalvis raumuo - visa tai ką pasyvūs vyrai turi treniruoti norint atlaikyti „krūvius“. Manote tai yra lengva?

 • Didesnė rizika

Tyrimai rodo, kad būtent pasyviems žmonėms yra didesnė rizika užsikrėsti ŽIV. Nepamirškite apsaugos priemonių ir jei yra galimybė - PrEP.

 • Švara

Tik aktyvią relę sekse besirenkantys vyrai retai pagalvoja, keik laiko ir pastangų jų partneriai vonioje turi įdėti, kad viskas praeitų sklandžiai.

 • Nuobodulys

Daugelis aktyvių vaikinų pamiršta, kad yra galybė sekso pozų. Seksas šuniuku nėra tai, ką nuolatos visą savo gyvenimą nori patirti pasyvus vyras. Deja ne visi tai supranta.

 • Lūkesčiai

Kai kurie aktyvūs gėjai mano, kad pasyvus partneris turi būti nuolankus ir paklusti. Bet ne būtinai taip yra. Pasyvus žmogus gali norėti dominuoti sekse. Išankstiniai stereotipai dažnai nuvilia.

 • Patyčios

Sunku suprasti kodėl šiame amžiuje aktyvūs gėjai vis dar vertinami kaip užkariautojai. Tuo metu pasyvūs - vis dar pašiepiami. Tokių kalbų galima išgirsti ir LGBTQ+ bendruomenėje.