• Andrew Burnap // Nuotr. iš atburnap Instagram paskyros
  • Andrew Burnap // Nuotr. iš atburnap Instagram paskyros
  • Andrew Burnap // Nuotr. iš atburnap Instagram paskyros

Filme „Snieguolė ir septyni nykštukai“ vaidins seksualusis Andrew Burnap (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Filme „Snieguolė ir septyni nykštukai“ vaidins seksualusis Andrew Burnap (foto)

Št, 01/15/2022 - 20:31
Kategorija:
1 komentaras

Pasak „The Hollywood Reporter“, 30-metis kintančio seksualumo aktorius Andrew Burnap, kilęs iš Rodo salos ir geriausiai žinomas dėl apdovanojimus pelniusio vaidmens, kuriame įkūnijo gėjų dramaturgą ir scenaristą Matthew Lopez, vaidins pagrindinį vaidmenį būsimoje „Disney“ filmo „Snieguolė ir septyni nykštukai“ ekranizacijoje. Apie tai praneša Out.

Pranešama, kad filmą, kurį režisuos Marc Webb, vaidins Rachel Zegler, o piktąją karalienę įkūnys – Gal Gadot.  

Andrew Burnaptikrai neatliks princo vaidmens, o kurs visiškai naują personažą, kuris buvo sukurtas specialiai 1937 m. animacinio klasikinio filmo perpasakojimui. Tiesa, tai reiškia, kad žiūrovai jį matys kur kas ilgiau, nei patį princą.

Rachel Zegler, neseniai laimėjo „Auksinį gaublį“ už savo debiutinį vaidmenį Maria Vasquez Steveno Speilbergo filme „Vestsaido istorija“. Andrew Burnap praėjusiais metais laimėjo Tony apdovanojimą už Toby Darlingo vaidmenį filme „Paveldėjimas“, pasakojantį apie gėjus niujorkiečius AIDS epidemijos fone. Būtent pastarasis vaidmuo padėjo aktoriui atrasti save.

„Rimtai kalbant, tai atvėrė mano kintantį seksualumą“, – 2020 m. interviu žurnalui „Glamour UK“ sakė aktorius, paklaustas apie tai, ką sužinojo apie save po vaidmens filme „Paveldėjimas“. - „Manau, kad tai tikrai davė man galimybę suprasti tą savo pusę, kuriai gyvenime nebuvau suteikęs balso ir į kurią iki galo nežengiau, o tai yra tikrai gražus dalykas“.

Tikimasi, kad „Disney's Snow White“ filmavimai Jungtinėje karalystėje prasidės šį pavasarį.

Daugiau Out.com.

Comments