Žvaigždė pasipiršo savo vaikinui ir prarado tūkstančius sekėjų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Žvaigždė pasipiršo savo vaikinui ir prarado tūkstančius sekėjų

Sek, 01/29/2023 - 19:54
Kategorija:
0 komentarų

Dave Graham išgarsėjo 2006 m. Australijos „Big Brother“ laidų metu. Jis buvo gerbėjų numylėtinis ir praėjusį spalį grįžo į projektą dar kartą. 

Neseniai Dave socialiniame tinkle paskelbė, kad turi vaikiną, rašo Out. “Australas, kuris pakilo į kalną ir nusileido su vyru. Žygis į nuostabųjį Gower kalną Lordo Howe saloje nėra menkas žygdarbis... tai buvo mano svajonė didžiąją gyvenimo dalį ir tai padaryti, ir surišti mūsų gyvenimus per išbandymus... neįtikėtina... gyvenimas nuostabus”, - rašė Dave Graham. 

Vėliau Dave pasidalijo naujienomis apie poros sužadėtuves: „Per visą gyvenimą žiūrėjau, aš esu be galo ir visiškai įsimylėjęs maloniausią, ramiausią, padoriausią ir darbštų vaikiną, kuris mane puikiai subalansuoja”. 

Šios žinutės turėjo netikėtą efektą. Dalis sekėjų, matyt pamiršę, kad Dave yra gėjus - nusprendė nebesekti jo Instagram. Gali būtų, kad kitiems šie skelbimai “sudaužė širdį”. 

„Tai juokingas dalykas“, - rašė žinomas vyras kitame įraše. - „Kai paskelbiau apie savo sužadėtuves, netekau kelių tūkstančių žmonių iš šios programėlės... taigi čia yra dar viena nuotrauka, kurioje aš esu laimingas su vaikinu. Įdomu, ar tai dėl to, kad nebesu vienišas, ar dėl to, kad visi suprato, kad esu gėjus...“.