R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: Civilinės sąjungos projektą galėtume apsvarstyti kitoje sesijoje

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: Civilinės sąjungos projektą galėtume apsvarstyti kitoje sesijoje

Sek, 12/04/2022 - 12:01
Kategorija:
0 komentarų

Aiškėja, kad balsavimas dėl civilinės sąjungos projekto po svarstymo atidedamas iki kitos sesijos, t.y. po savivaldos rinkimų.

„Mes esame kalbėję su koalicijos partneriais, kad gal Civilinės sąjungos projektą galėtume apsvarstyti kitoje sesijoje“, – ELTA sakė konservatorių frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Politikė patvirtino, kad deda visas pastangas, kad minėto projekto reikalingumu įtikintų savo frakcijos narius. Tiesa, realybė rodo, kad šios pastangos kol kas yra nesėkmingos. Priešingai, artėjant rinkimams, dalis konservatorių nebedrįsta balsuoti už civilinę sąjungą.

„Aš suprantu, kad minimi projektai yra svarbūs ir daliai visuomenės, ir mūsų koalicijos partneriams, ir mūsų frakcijos narių nuomonės išsiskiria, bet tikrai yra dalis, kuriems nuoširdžiai tai rūpi, kiti tiesiog turi kitą ideologinį įsitikinimą. Tai visada dėjau pastangas, kad mes koalicijoje surastume sutarimą ir kad tie lūkesčiai dalies visuomenės būtų išgirsti“, – pasakojo R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Civilinės sąjungos projektas nuolatos Seime susiduria su iššūkiais, nepaisant to, kad jis tėra menkas minimumas, ko norėtų LGBTQ+  bendruomenė. Balsavimai dėl projekto nuolatos atidėliojami, teisinamasi, kad jo palaikymui vis trūksta balsų.