+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Vyras užpultas peiliu ir sumuštas tik dėl to, kad atrodė kaip gėjus (N18)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vyras užpultas peiliu ir sumuštas tik dėl to, kad atrodė kaip gėjus (N18)

Pir, 01/10/2022 - 15:05
Kategorija:
0 komentarų

Temoje, Ganoje, grupė jaunuolių, tik dėl įtarimų, jog vyras gali būti gėjus užpuolė ir peiliu subadė vyrą, praneša PinkNews. Perry Ato Inkoomas sakė, kad ankstyvą gruodžio 19 d. vakarą jį užpuolė po gimtadienio vakarėlio, kuriame jis dirbo.

P. A. Inkoomas ėjo gatve su savo draugu. „Grįždami sutikome grupę draugų“, - pasakojo nukentėjęs jaunuolis. Įtarę, kad Perry gali būti gėjus, jaunuoliai ėmė tyčiotis iš jo.

„Mano draugas atpažino vieną iš berniukų ir paminėjo jo vardą“, – sakė Perry televizijai, o tada jie pradėjo mus mušti. Jis pasakojo, kad nuo smūgių prarado nuovoką. Tačiau jo draugas teigė, kad jaunuoliai smogė Perry peiliu ir pabėgo į netoliese esantį namą.

„Vienintelis dalykas, kurį prisimenu, buvo kita diena Temos ligoninėje“, – pridūrė jis.

Interviu metu Perry parodė žaizdas ant rankos, krūtinės ir kaklo, kurios po beveik mėnesio vis dar gyja.

Aktyvistai perspėja, kad panašių atvejų tik daugės. Tai paskatino diskusijos dėl įstatymo, kuris yra nukreiptas prieš LGBTQ+ bendruomenę. Plataus masto „Tinkamos žmogaus seksualinių teisių ir Ganos šeimos vertybių skatinimo 2021 m. įstatymo projektu“ norima įvesti bausmes už sekso žaislų naudojimą, analinius santykius, sveikatos paslaugų teikimą trans žmonėms, uždaryti LGBTQ+ organizacijas.

Susikibimas rankomis ar bučiavimas į skruostą tos pačios lyties atstovams taip pat būtų kriminalizuotas.

Daugiau PinkNews.