Ruslanas Kirilkinas turi naują šeimos narį bei planuoja išleisti daugiau dainų (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ruslanas Kirilkinas turi naują šeimos narį bei planuoja išleisti daugiau dainų (foto)

Pen, 10/21/2022 - 18:45
Kategorija:
0 komentarų

Prieš kelias diena 39 gimtadienį atšventęs atlikėjas Ruslanas Kirilkinas jau planuoja naujus darbus. Šie metai jam buto tikrai produktyvūs.

Duodamas interviu TV3 jis atskleidė, kad jo šeimą papildė dar vienas narys. „Senokai rezgiau šį planą ir daug svarsčiau. Tačiau meilė gyvūnams nugalėjo racionalų protą. Labai džiaugiuosi dėl jų abejų. Guru jau 6 metai, o Džesi vos keli mėnesiai, jie puikiai susidraugavo. Ji krečia įvairiausias išdaigas, o jis bando ją sudrausminti. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be jų, jie yra mūsų šeimos nariai, kurie kiekvieną dieną pripildo savo meile, šiluma ir atsidavimu mums“, – pasakojo atlikėjas.

Šunys

Šiais metais Ruslanas iš ties nemažai padirbėjo. Jo dainos „Prisiglausk“ vaizdo klipas, kuris buvo paskelbtas gegužę, jau peržiūrėtas daugiau nei 1 milijoną 600 tūkstančių kartų. Daina taip pat grojama radijo stočių.

Ruslanas atskleidė, kad intensyviai kuria naujas dainas. „Pradėjome dirbti ties nauju kūriniu, atsakingai žiūrime į ateities planus, nesinori nuvilti gerbėjų“, - sakė jis.