Paul de Miko sulaukė grasinimų iš Celofano: kėsintasi ir į jo merginą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Paul de Miko sulaukė grasinimų iš Celofano: kėsintasi ir į jo merginą

Tre, 01/05/2022 - 00:31
Kategorija:
0 komentarų

Aktyvus šeimos gynimo maršo, prie Seimo vykusių riaušių bei kitų protesto akcijų dalyvis, aršus valdžios kritikas Antanas Kandrotas-Celofanas sulaukė dar vienos baudžiamosios bylos, skelbia TV3. Jam oficialiai buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą viešai grasinus susidoroti su „YouTube“ kūrėju Pauliu Mikolaičiu, žinomu Paul de Miko pseudonimu.

Tiesa, Celofanas grasino ne tik Paul de Miko, bet ir jo merginai Gabrielei. Praėjusių metų rugpjūčio 4-ąją su A.Kandrotu siejamoje paskyroje atsirado konkursas, kuriame žadamas piniginis prizas už tai, kas nupurkš dujomis P.Mikolaitį arba jo merginą.

Įrašas paskyroje išbuvo vos pusvalandį ir vėliau buvo ištrintas. Tyrimą pradėjo virtualus patrulis, kuris susirinko viešumoje esančią informaciją, o rugsėjo 23-ąją ir lapkričio 4-ąją P.Mikolaitis su advokatu davė parodymus, taip pat pateikė septynių lapų pareiškimą, dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo, pagal baudžiamojo kodekso 145 straipsnį ir 170-ojo straipsnio antrąją dalį. Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas.

Taip pat tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Daugiau TV3.