„Vogue“ šokiai Raidui padėjo atrasti save (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Vogue“ šokiai Raidui padėjo atrasti save (video)

Ant, 10/04/2022 - 11:23
Kategorija:
0 komentarų

Klaipėdoje gimęs, tačiau jau septynerius metus Vilniuje gyvenantis Raidas sako, kad šokis lydėjo jį visą gyvenimą. Dabar jis buria žmones ir moko juos „Vogue“ šokio, rašo Lrytas. Ir ne tik... Jis kuria LGBTQ+ žmonėms saugią erdvę.

„Kartu mes kuriame saugią erdvę savo ir kitų LGBTQ+ ar juos palaikančių žmonių saviraiškai“, – sako šokėjas kalbėdamas apie šokių studiją „SMART“. Jis teigia, kad šią vietą atidaryti pastūmėjo jo kolegos.

Pasak Raido, jis norėjo sukurti „vietą, kurioje vertiname ne tik šokėjus, o ir su jais dirbančius trenerius. Kur pasiūlymai ir idėjos būna išgirstos, o šypsenos, palaikymas ir geros emocijos tampa mūsų vizitine kortele“.

Raidas teigia, kad jį užbūrė „Vogue“ šokio stilius, kuris reiškia ir protestą. „Šios kultūros bendruomenės nariams pozavimas priešais naktinių klubų veidrodžius tapo daug daugiau nei tik judėjimo būdas ir kūno grožio demonstravimas, tai viena iš protesto formų už pasaulį be rasizmo ir homofobijos“, – Lrytas sakė šokėjas.

Jis pripažįsta, kad būtent šis šokio stilius jam padėjo atrasti save. „Vogue“ šokis ir jo kultūra buvo tas dalykas, kuris man padėjo save suprasti ir atrasti“, - teigė jis.