Seksualumo ugdytoja Aurika Valan: baisiausias dalykas žmonėms

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Seksualumo ugdytoja Aurika Valan: baisiausias dalykas žmonėms

Ant, 01/04/2022 - 12:11
Kategorija:
0 komentarų

Seksualumo ugdytoja Aurika save vadina pasaulio piliete. Nuo 16-os metų keliaujanti po pasaulį šiandien ji gyvena Teksase, Jungtinėse Amerikos Valstijose, o iki to laiko gyvenimą kūrė Balyje, Indonezijoje, rašo 15min.

Aurika sako, kad "seksualumas – tai nebūtinai reiškia seksą. Seksualumas – tai mūsų kūrybinė, gyvybinė energija, varomoji jėga, tas impulsas, kuris mus verčia keisti pasaulį, skatina pažinti savo tikrąją esybę, mus pačius augti ir siekti tikslų bei eiti į priekį. Tai yra mūsų gyvybingumas, vidinis spindesys, gebėjimas kurti ir tikėjimas savo kūrybine galia.

Seksas į tai įeina, bet yra tik dalis viso to, kas slypi seksualume. Turbūt kiekvienas esame sutikę žmogų, kuris patraukia savo charizma, magnetiška energija tiesiog spindinčia iš vidaus ir net sunku pasakyti, kas jame žavi, nes tai nėra susiję su išvaizda. Būtent tai ir yra seksualumas – vidinė liepsna gyvenimui, kuri traukte traukia".

Moteris sako, jog seksualumas yra dvipusis: "Taip, yra fizinis aspektas, bet ne ką mažiau svarbus ir dvasinis-emocinis aspektas. Tam, kad galėtume žiūrėti į seksualumą kaip į gilesnės meilės sau išraišką, mes turime pasinerti į savo emocijas. Yra lengva apsinuoginti fiziškai einant mylėtis su savo partneriu, visi tai galime padaryti, nors daugeliui ir tai sunku. Bet baisiausias dalykas žmonėms yra apnuoginti savo širdį – tiek vyrams, tiek moterims".

Seksualumo ugdytoja teigia, kad "kai mes įsipareigojame pilnai išjausti visas savo emocijas, nesitaikstyti su vidutine realybe, „nes visi taip gyvena“, priimti visas savo puses – net ir pačias nepatogiausias, gyvenimas pradeda tekėti pilniau – mes išties pamilstame savo kūną, kyla mūsų savivertė, nebebijome sakyti savo tiesos, nebestringame galvoje ir istorijose, prabunda mūsų seksualinė energija. Priešingai nei vibratorių naudojimas, toks malonumas, giluminis spindesys ir sielą pakylėjanti ekstazė ir yra mūsų natūrali prigimtis.

Norite būti seksualūs? Reikia mokytis gyvenime patirti mažus malonumus, kad jaustume, jog esame vertos poilsio, prisilietimo, masažo ar paties geriausio patiekalo. Mes esame nusipelniusios malonumo ir tam nereikia nieko daryti. Treniruokite, kaip aš vadinu, „malonumo raumenį“ tais mažais malonumais, kurie mus veda į priekį seksualinėje kelionėje".

Daugiau 15min.