Beyoncé išleido naują albumą „Renaissance“. Dėkoja vaikams, vyrui ir gėjui dėdei

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Beyoncé išleido naują albumą „Renaissance“. Dėkoja vaikams, vyrui ir gėjui dėdei

Št, 07/30/2022 - 14:00
Kategorija:
0 komentarų

Vakar pasaulį išvydo oficialus Beyoncé naujasis albumas „Renaissance“. Atlikėja sako, kad tai pirmasis albumas iš trijų, kurie buvo sukurti pandemijos metu.

„Šio albumo kūrimas leido man svajoti ir pabėgti nuo visko bauginančiu pasauliui metu. Tai leido man jaustis laisvai ir atrasti nuotykius tuo metu, kai mažai kas galėjo judėti. Mano tikslas buvo sukurti saugią vietą, vietą be nuosprendžių. Vieta, kurioje nėra perfekcionizmo ir pernelyg didelių apmąstymų, vieta, kur gali rėkti, pajusti laisvę. Tai buvo nuostabi patirčių kelionė“, - sakė atlikėja.

Albumo dedikacijoje atspausdinta ir nauja Beyoncé nuotrauka su vaikais Rumi, Sir ir Blue bei sena jos nuotrauka su dėde Jonny.

„Noriu ypatingai padėkoti Rumi, Sir ir Blue“, – tęsė ji. – „Už tai, kad suteikė man erdvės, kūrybiškumo ir įkvėpimo, ir ypatinga padėka mano gražiajam vyrui ir mūzai, kuris mane palaikė tomis vėlyvomis naktimis įrašų studijoje“.

„Labai ačiū mano dėdei Jonny. Jis buvo mano krikštamotė ir pirmasis žmogus, atskleidęs man muziką ir kultūrą, kuri įkvėpė šį albumą“, - sakė atlikėja.

Prieš dvi dienas Beyoncé albumas buvo nutekintas. Todėl ji paskelbė specialią žinutę, kurioje padėkojo gerbėjams už tai, kad nesiklausė nutekintos muzikos.