Dainininkas ir aktorius Olly Alexander sako, kad niekada „nenutylės, kad yra gėjus“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Dainininkas ir aktorius Olly Alexander sako, kad niekada „nenutylės, kad yra gėjus“

Sek, 06/05/2022 - 18:00
Kategorija:
0 komentarų

Nuo 2010 m. muzikinio debiuto su grupe „Years & Years“ Olly Aleksander tapo vilties švyturiu LGBTQ+ muzikos gerbėjams visame pasaulyje, rašo PinkNes. Nuo LGBTQ+ dainų rašymo iki queer meilės demonstravimo savo muzikiniuose vaizdo įrašuose - jaunasis talentas niekada nesidrovėjo savo seksualumo. Tačiau, be gerbėjų palaikymo ir susižavėjimo, Aleksandras taip pat susidūrė su konservatyvių kritikų pasipriešinimu.

Neseniai duodamas interviu leidiniui atlikėjas pareiškė, kad nepaisant kritikos jis niekas jo nenutildys ir jis toliau kalbės apie savo seksualumą viešai.

„Jie mato, kad mane kalbant apie nedvinarius žmones per televiziją, ir jiems tai yra įžeidžiantis dalykas“, – sakė jis. - „Savo muzikoje nedarau aiškių politinių pareiškimų, bet būdamas tuo, kas esu, bandau padaryti Trojos arklio stiliaus ėjimą. Nesiruošiu tylėti, kad esu gėjus ar seksualus žmogus“.

Interviu pabaigoje Olly Aleksander gyrė savo gerbėjus už palaikymą.

„Jie man parodė, kad priims mane tokį, koks esu. Jiems patiko, kad esu sąžiningas, ir tai paskatino juos pasidalyti dalykais apie save, pavyzdžiui, apie savo kovas su seksualumu ar psichine sveikata. Tai tapo abipusiu dalyku“, – sakė jis.