fotografija

Fotografas Aaron Herrera: vyrus fotografuoti paskatino potraukis, kuris buvo draudžiamas (foto)

Meksikoje gimęs fotografas Aaron Herrera teigia, kad jį tyrinėti vyrų kūnus paskatino smalsumas. Vienoje iš savo darbų serijų jis nagrinėja fetišo temą ir tai, kaip odinis aksesuaras pakeičia savęs vertinimą.

Vilniaus gatvėse - menininkės Ievos Kotrynos Ski projektas

Vilniečiai ir miesto svečiai šią savaitę „JCDecaux“ lauko reklamų stenduose jau gali išvysti menininkės Ievos Kotrynos Ski projektą „Dyke Into“, kurį ji kūrė kartu su fotografe Janina Sabaliauskaite. Abi kūrėjas jungia domėjimasis queer temomis, todėl ir šis naujausias jų projektas taip pat atsigręžia į LGBTQ+ bendruomenę.

PAMATYK. Unikalūs 80-90 metų LGBTQ+ eitynių vaizdai (foto)

Fotografas mėgėjas Alan Light 80-ųjų pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje fiksavo Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusių Pride renginių akimirkos. Po daugiau nei 30 metų šios nuotraukos tapo svarbius įvykius užfiksavusiais kadrais. Tuo metu niekas net negalė pagalvoti, kad juos kada nors bus galima skelbti viešai.

Seksualūs Vidurio Rytų vyrai, LGBTQ+ nariai nenusirengė minint Arabų paveldo mėnesį (foto)

Balandis yra arabų paveldo mėnuo. Siekdami jį paminėti grupė LGBTQ+ Artimųjų Rytų žmonių išsirengė fotosesijai, kuri buvo skirta kovai už bendruomenės teises ir didesnį jos matomumą.