Putino dukra slaptoje socialinių tinklų paskyroje kritikuoja Vakarus, pasisako prieš gėjus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Putino dukra slaptoje socialinių tinklų paskyroje kritikuoja Vakarus, pasisako prieš gėjus

Pir, 05/23/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Vyriausioji Vladimiro Putino dukra, įtariama, turi socialinių tinklų paskyrą, kurioje aktyviai kritikuoja Vakarus ir Ukrainą, bei pasisako prieš gėjus, skelbia dailymail.co.uk. Manoma, kad 37 metų Marija Vorontsova valdo paskyra - „Maria V“.

Tyrimą atlikę žurnalistai nėra 100 proc. tikri, kad tai Putino dukros paskyra, tačiau surinkti duomenys rodo - jog tai labai tikėtina. Joje gausu pasisakymų ginant Putiną ir Kremliaus politiką, purvas pilamas ant G. Sorošo ir gėjų. 

„Niekas Vakaruose nenori, kad mūsų šalis klestėtų. Jie padarė viską, kad užtikrintų, kad taip nebūtų. Jie ir toliau tai daro. Jei staiga, kaip beveik atsitiko devintajame dešimtmetyje, Rusija taps JAV ir ES visaverčių žaliavų apendiksu, man bus įdomu sužinoti, ką jūs kaltintumėte dėl to, kad gyvename ne klestinčioje ekonomikoje“, - rašoma vienoje iš moters žinučių.

Ji taip pat, kaip rašo „Newsweek“, teigė, kad Rusija „yra ne agresorė, o auka ir yra priversta gintis“. „Viską kaltinti ir visą atsakomybę suversti vienam žmogui yra tas pats, kas tikėti vienu žmogumi, kaip caru. Tas pats keiksmažodis“, – sakė ji. - "Mes nesame tokie kaip vokiečiai XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje, o tie, kuriuos jie ištrėmė“.

Tiek Marijai Vorontsovai, tiek jos seseriai Tichonovai yra taikomos sankcijos įvestos dėl Putino pradėto karo Ukrainoje. Jos niekada nėra pasirodžiusios viešumoje su Putinu.