Bilbao gėjų žmogžudystės: įtariamasis pasidavė policijai, neigia kaltinimus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Bilbao gėjų žmogžudystės: įtariamasis pasidavė policijai, neigia kaltinimus

Ant, 05/10/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Vyras, kurį policija įtaria atsakingu už kelių gėjų nužudymus Bilbao mieste, šiaurės Ispanijoje pats pasidavė ir neigia, kad yra kaip nors susijęs su šiais nusikaltimais.

Įtariamojo nuotrauka buvo paskelbta Ispanijos žiniasklaidoje. Netrukus po to Nelson David M. B. prisistatė į policijos nuovadą Iruno mieste, netoli Prancūzijos sienos, ir buvo suimtas, pranešė baskų laikraštis „El Correo“.

Bilbao mieste buvo įvykdytos keturios žmogžudystės. Policija įtarė 25 metų jaunuolį, remdamiesi vyro, kuriam gruodį pavyko pabėgti, pateiktu aprašymu. Nusikaltėlis aukos bute pamiršo kuprinę su dokumentais ir skystu ekstaziu, kuriuo apvaisino auką.

Manoma, kad įtariamasis, Kolumbijos pilietis, yra atsakingas už mažiausiai ketures žmogžudystes, kurios įvykdytos praėjusiais metais.

Žiniasklaidoje teigiama, kad visos aukos susisiekė su žudiku per pažinčių programėlę „Grindr“ ir pakvietė jį namo, kur buvo apsvaiginti narkotikais. Pranešama, kad žudikas taip pat ištuštino aukų bankų sąskaitas.

Baskų krašto policija kol kas nepaskelbė oficialaus pareiškimo, tačiau, kad tyrimas vyksta. Praeityje įtariamasis jau buvo sulaikytas dėl sukčiavimo. Teigiama, kad šiuo metu jis yra pasirengęs bendradarbiauti siekiant išsiaiškinti faktus.