Ispanija

Tikrasis bažnyčios veidas - Ispanijoje lytiškai išnaudoti daugiau nei 200 tūkstančių vaikų

Romos katalikų bažnyčios hierarchams aiškinant, kad dviejų tos pačios lyties asmenų suaugusiųjų seksas jų pačių sutarimu nėra priimtinas, bei apsimetant dorovės gynėjais - patys kunigai ilgus metus darė tikrus nesuvokiamo masto nusikaltimus. Naujausi tyrimo duomenys Ispanijoje šokiruoja.

Šokiruojanti žinia. Ispanijoje politikai imasi vaivorykštės vėliavos draudimo

Ispanija iki šiol pirmavo lygiateisiškumo užtikrinimo srityje. Tačiau po pastarųjų rinkimų, nemažai mandatų iškovojus kraštutinei dešiniųjų partijai „Vox“, panašu padėtis gali pradėti keistis. Šiai partijai sudarius koaliciją su konservatoriais Náquera mieste susitarta, kad bus draudžiama ant viešų pastatų kelti LGBTQ+ bendruomenę palaikančias vėliavas.

Buvusi gėjų filmų suaugusiems žvaigždė Antonio Moreno išrinktas mažo miestelio meru

38 metų Antonio Moreno karjerą pornografinių filmų industrijoje jau pabaigė. Filmuose jis naudojosi Héctor de Silva psiaudonimu. Prieš šešerius metus jis nusprendė pakeisti savo gyvenimą ir kartu su savo partneriu persikėlė gyventi į Carceléną, esantį maždaug už 3 valandų kelio į pietryčius nuo Madrido. O netrukus pradės eiti ir mero pareigas.

Javier Trelis: Tapyba man yra pabėgimo nuo realybės forma

Ispanijoje gimęs ir iki šiol gyvenantis homoseksualus tapytojas Javier Trelis puikiai žinomas socialinių tinklų vartotojams, kurie domisi vyro kūną vaizduojančiu menu. Jo darbuose rasime tiek akį traukiančių portretų, tiek aktų, kurie pulsuoja seksualumu, provokuoja ir kartu kviečia žiūrovą atidžiau įsižiūrėti bei atrasti kūno grožį.

PAMATYK. Išskirtiniai kadrai iš „Ice Cream pool party“ iš Gran Kanarijos (foto)

Gran Kanarijos Maspalomas mieste vykusio Pride metu buvo surengti net keli renginiai šalia baseino. Vienas jų - Hotel Seven & Wellness viešbutyje vykęs „Ice Cream pool party“. Jame lankėsi ir išskirtinėmis renginio metu padarytomis nuotraukomis dalijasi GayLine.LT.

PAMATYK. Išskirtinis reportažas iš PRIDE Gran Kanarijoje (foto)

„Maspalomas Pride“ renginiai šiemet planavo sutraukti apie 200 tūkstančių dalyvių. Tačiau po vakar vykusių eitynių tapo akivaizdu, kad šis skaičius bus gerokai didesnis. Į Gran Kanariją suplūdo LGBTQ+ žmonės iš įvairiausių pasaulio šalių.