Dominykas Vaitiekūnas pristato naują albumą. Jame svarstymai kas aš esu (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Dominykas Vaitiekūnas pristato naują albumą. Jame svarstymai kas aš esu (video)

Ket, 04/14/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Muzikantas Dominykas Vaitiekūnas savo naujausiame muzikos albume drąsiai kalba ne tik apie juos, bet ir natūralią baimę, savikritiką, persidirbimą, drąsos savyje ugdymą, rašo 15 min. Visas albumas jau paskelbtas youtube kanale.

Albumas „100 AŠ“, kaip ir tokio paties pavadinimo viena iš dainų įkūnija daugybę spalvingų veikėjų, kurie, pasak atlikėjo, gyvena jo viduje. Šie personažai įkūnyti ir vaizdo klipe.

"Čia ir darboholikas arklys, ir burbanti teta, ir vidinis perfekcionistas, ir festivalininkas bei daugybė kitų figūrų. Pačiam buvo labai įdomu pažiūrėti, kaip dažnai manyje nerimstantys veikėjai atrodys įgavę apčiuopiamą pavidalą", - sako Dominykas.

Jis sako, kad mokosi būti visoks, tačiau kartu - būti savimi.

"Manau, tai – sudėtinga, kol iki galo savęs nepažįsti. Kai priimi aštresnius asmenybės kampus, tą padaryti lengviau. Reikia pamažu suprasti, kad visų personažų iš savęs iškrapštyti neįmanoma. Vidiniai demonai siaučia tik tuomet, kai juos ignoruojam ir meluojam, kad čia – ne mes. Juos galime prisijaukinti ir ugdyti savyje, kad duotų naudos, o ne žalos. Dar be galo svarbu – ugdyti savo vidinį karį ir drąsą“, - teigia muzikantas.

Balandžio 30 d. atlikėjas Tamsta Klube, Vilniuje rengia albumo pristatymo koncertą. Visą albumą galima išgirsti ČIA.