Dominykas Vaitiekūnas

Spalio 12 - 15 d. - Panevėžys, Kaunas, Šiauliai - SLABODKĖS VYŠNELĖ

Giminių balius pas dėdę Antaną garaže, Kaune siaučianti Daktarų gauja, nuotykiai sovietiniame moterų kalėjime, kilimas ant sienos ir 90' pradžios bizniukai, kuriais užsiėmė giminaičiai vos tik Lietuva atgavo nepriklausomybę. O viską kontroliuoja teta Genutė. Ir viskas sukontroliuota. Visa tai - Dominyko Vaitiekūno muzikiniame spektaklyje „Slabodkės Vyšnelė“.

Dominykas Vaitiekūnas 35-ąjį gimtadienį atšventė Barselonoje (foto)

Šiuo metu aktorius ir atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas su grupe rengiasi spalio 14 d. startuosiančiam koncertiniam turui „100 Aš“. Tačiau visiškai neseniai jis vaikščiojo Barselonos gatvėmis ir čia paminėjo savo 35-ąjį gimtadienį.

Vaitiekūnas ruošiasi pirmoms gastrolėms su asmenine programa – pirmiausia grįš į gimtąjį Panevėžį

Dominykas Vaitiekūnas su grupe intensyviai ruošiasi šią savaitę prasidedančiam pirmajam asmeninės programos „100 Aš“ turui Lietuvoje. Aktorius ir atlikėjas ką tik pristatė naujausią vaizdo klipą apie „gėjų mafiją“ bei neoficialų kurčiųjų himną, surengė muzikinį pasirodymą „Slabotkės vyšnelė“.

Pasaulį užvaldanti „gėjų mafija“ naujame Dominyko Vaitiekūno klipe (video)

Gėjai homofobinėje visuomenėje kaltinami nebūtais dalykais: atims vaikus, sugriaus heteroseksualias šeimas, užvaldys pasaulį. Aktorius ir dainininkas Dominykas Vaitiekūnas surinko dažniausiai naudojamus komentarus ir juos vizualizavo dainos „Propagandistas“ vaizdo klipe.

ŠIANDIEN - "Visos šeimos svarbios" - renginys Katedros aikštėje

Susituokusi ar gyvenanti kartu, turinti vaikų ar bevaikė, tos pačios lyties, vieniši tėvai, ar seneliai, auginantys anūkus – visos šeimos yra NUOSTABIOS! Ir vienodai svarbios! Tarptautinė šeimos dienos proga ŠIANDIEN nuo 14 val. vyks išskirtinis renginys Katedros aikštėje. Kviečiame dalyvauti.

Dominykas Vaitiekūnas pristato naują albumą. Jame svarstymai kas aš esu (video)

Albumas „100 AŠ“, kaip ir tokio paties pavadinimo viena iš dainų įkūnija daugybę spalvingų veikėjų, kurie, pasak atlikėjo, gyvena jo viduje. Šie personažai įkūnyti ir vaizdo klipe.

"Čia ir darboholikas arklys, ir burbanti teta, ir vidinis perfekcionistas, ir festivalininkas bei daugybė kitų figūrų. Pačiam buvo labai įdomu pažiūrėti, kaip dažnai manyje nerimstantys veikėjai atrodys įgavę apčiuopiamą pavidalą", - sako Dominykas.

Jis sako, kad mokosi būti visoks, tačiau kartu - būti savimi.

Dominykas Vaitiekūnas apie atsiskleidimą: Aš tiesiog nebegalėjau laukti

„Tiesiog supratau: dėl tokio tylėjimo beprotiškai daug žmonių nedrįsta to daryti dėl to, kad nėra kritinės masės, kuri tave palaikytų“, – kalbėdamas apie laiką, kai viešai prisipažino esąs homoseksualus, LRT.lt pokalbių laidoje „Kur važiuojam?“ sako aktorius, atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas. Atsiskleidimo momentą jis planavo ypač kruopščiai.

Kam nesiseka meilėje - nauja D. Vaitiekūno daina

Autorinių dainų kūrėjas ir atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas (34) Valentino dienos proga pristato naują dainą „Galva į sieną“ ir muzikinį klipą, skirtą visiems, kam nesiseka meilėje, rašo Žmonės. Savo naujausiu kūriniu atlikėjas teigia, kad meilės paieškos – tai tarsi galvos trankymas į sieną: skausmingas ir ne visada produktyvus procesas.