Dominykas Vaitiekūnas: ieškau autentiško ryšio, sugar daddy neieškau

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Dominykas Vaitiekūnas: ieškau autentiško ryšio, sugar daddy neieškau

Ant, 04/26/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Laidoje „Nepatogūs klausimai“ aktorius Dominykas Vaitiekūnas atskleidė daugiau detalių apie savo asmeninį gyvenimą.
 

Laidos vedėjas Rolandas Mackevičius pašnekovo teiravosi apie jo širdies reikalus. Jis paklausė, kodėl Dominykas ir jo buvusi draugo santykiai nutrūko.

„Tai buvo taip seniai. Pasakyčiau, kad nesutapo interesai, bet sutapo, – nusijuokė jis. – Aš esu toks pakankamai struktūruotas žmogus, to man reikia ir santykiuose. Man reikia užtikrintumo, aiškumo. Trumpai tariant, išsiskyrėme dėl to, kad jau buvo sunku būti kartu. Atrodė, kad bus lengviau atskirai. O leistis į detales nenoriu, nes tai liečia kitą žmogų.

Sprendimas buvo teisingas, bet buvo supratimas, kad kažkas yra negerai, jei taip nutiko. Santykių, kuriais tiki ir į juos investuoji, griūtis man yra žiaurus pralaimėjimas. Nepaisant to, kas ir ką nusprendžia. <...> Aš nuėjau į psichoterapiją, nes suvokiau, kad aš vienas jau nebesuprantu, kaip toliau gyventi ir būti. Tikėjau tais santykiais, o jie sugriuvo. Buvo tokia bazė sukurta karjeroje, bet turime sustoti. Buvo, kad sėdi ir žiūri į vieną tašką.

O terapija padėjo suprasti, kad tu turi kelis taškus, kelis pasirinkimus. Mano terapeutė pasakė labai gerą frazę, kurią net įdėjau į albumą, kad į kai kurias kliūtis galima žvelgti ne tik su noru jas įveikti. Jeigu yra siena, tu gali ją peršokti. Jei neišeina peršokti, galbūt gali ją apeiti. O kartais kliūtis yra skirta tam, kad tu pakeistum kryptį. Man tai labai įstrigo.“, - sakė Dominykas.

Laidos vedėjas klausė ar jis neturi antros pusės šiuo metu.

„Ne, – neslėpė Dominykas. – Manau, kad dabar yra toks periodas, kai santykiais nelaikau romanų. Man santykiai turi pilnesnį vaizdą. Esu išbandęs visokio tipo romanėlių ir laukiu, kol užsimegs tikras ryšys, kai man intuicija sakys, kad tai – vienintelis. Ir kad tai sutaps iš abiejų pusių. Ar aš neturiu kokios nors simpatijos? Aš to nesakau. Bet santykių nėra. <...> Aš ieškau autentiško ryšio ir man tiesiog turėti santykius nesinori. Mamytę ir tėvelį turiu, sugar daddy neieškau, o draugų irgi turiu.“