Vaitiekūnas ruošiasi pirmoms gastrolėms su asmenine programa – pirmiausia grįš į gimtąjį Panevėžį

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vaitiekūnas ruošiasi pirmoms gastrolėms su asmenine programa – pirmiausia grįš į gimtąjį Panevėžį

Ant, 10/11/2022 - 10:50
Kategorija:
0 komentarų

Dominykas Vaitiekūnas su grupe intensyviai ruošiasi šią savaitę prasidedančiam pirmajam asmeninės programos „100 Aš“ turui Lietuvoje. Aktorius ir atlikėjas ką tik pristatė naujausią vaizdo klipą apie „gėjų mafiją“ bei neoficialų kurčiųjų himną, surengė muzikinį pasirodymą „Slabotkės vyšnelė“.

„Tai pirmosios mano gastrolės po septynerių metų – paskutinis turas buvo dar su „Liūdnais slibinais“, tad šis spalis atrodo tarsi kažko naujo pradžia. Nekantriai laukiu pasimatymo su publika, ypač savo vaikystės mieste Panevėžyje, nuo kurio simboliškai ir pradėsiu gastroles. Programoje „100 Aš“ sukaupiau daug atvirų istorijų, kuriomis esu pasiruošęs pasidalinti ir kuriose, tikiu, žmonės ras daug savęs.“, – sako D. Vaitiekūnas.

Naujoje atlikėjo programoje skamba ne tik dainos iš naujausio jo albumo „100 Aš“, bet ir susipina įvairių laikmečių kūryba nuo grupės „Liūdni slibinai“ laikų iki „alter ego“ personažo Vitalijaus Špokaičio.

Programa „100 Aš“ – autorinė dainų kūrėjo ir aktoriaus D. Vaitiekūno koncertinė programa, kurioje gyvai atliekamomis dainomis ir pasakojimais autorius bando atsakyti į klausimą, kaip susikalbėti ir nenusikalbėti bendraujant su savimi.

 

Koncertų sąrašą rasite ČIA.