"Valstiečiai" apkaltino už partnerystę mitingavusius žmones prisdėjus prie Rusijos tikslų įgyvendinimo

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

"Valstiečiai" apkaltino už partnerystę mitingavusius žmones prisdėjus prie Rusijos tikslų įgyvendinimo

Ant, 03/29/2022 - 20:30
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijai Seime taip nepatiko Elžbietos Latėnaitės inicijuotas renginys "Už Partnerystę ir Lygybę visiems Lietuvoje!", kad Seimo nariai nusprendė imtis raganų medžioklės. Šios frakcijos nariai raštu kreipėsi į Vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę su klausimu ar Vilniaus miesto savivaldybės administracija, nepaprastosios padėties metu išduodama leidimus renginiams "elgiasi teisėtai ir protingai".

"Frakcijos nariai teiraujasi ar ministrė pritaria, kad tokio pobūdžio renginiai, kuriuose pasisakoma dėl temų, kurios visuomenėje yra vertinamos nevienareikšmiškai, būtų vykdomi prie LR Seimo rūmų? Juolab, kad prieš kurį laiką Vilniaus miesto savivaldybė atsisakė leisti organizuoti mitingą prie LR Seimo rūmų asmenims, deklaruojantiems tradicines šeimos vertybes", - teigiama pranešime.

„Ar toks Vilniaus savivaldybės elgesys yra teisingas ir teisėtas? Jeigu taip – kokiais argumentais vadovaujantis ministrė A. Bilotaitė pritaria asmenų rūšiavimui ir skirtingų sąlygų reikšti savo nuomonę sudarymui?“ – klausia Seimo LVŽS frakcijos narys, Seimo vicepirmininkas Jonas Jarutis.

Dar daugiau - "valstiečius" sunervino ir raginimai siųsti Seimo nariams laiškus, kurie kviestų palaikyti Partnerystės įstatymą. Neįtikėtina, bet ši frakcija el. laiškų siuntimą prilygino darbo trikdymui, kuris prisideda prie Rusijos tikslų įgyvendinimo.

"Tikėtina, jog standartinio turinio laiškais buvo tikimasi ne tik paveikti Seimo narius, bet ir destabilizuoti normalų pašto sistemų veikimą bei Seimo narių darbą apskritai. Atitinkamai kyla pagrįsti įtarimai, jog tokiu elgesiu siekiama sutrikdyti Seimo narių darbą, taip galimai prisidedant prie vieno iš Rusijos Federacijos valdžios tikslų – trikdyti jiems nepalankių valstybių valdžios institucijų atstovų (šiuo atveju – Lietuvos Respublikos Seimo narių) darbą", - rašoma oficialiame partijos puslapyje.