+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Vyras kreipėsi į ekspertą: negaliu užsiimti oraliniu seksu, nes bijau to, kas nutinka po jo

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vyras kreipėsi į ekspertą: negaliu užsiimti oraliniu seksu, nes bijau to, kas nutinka po jo

Ket, 05/30/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Vyras nusprendė ieškoti patarimo ką turėtų daryti, kad išvengtų nemalonių situacijų intymių santykių metu. Anot jo, tai pasikartojo kelis kartus – ir jį persekioja baimė.

„Turiu neapipjaustytą varpą, kurią aš (ir keli vaikinai, su kuriais buvau) mėgstame, bet per daugelį metų pastebėjau vieną problemą, kurios iki šiol neišsprendžiu: kai mano apyvarpė atitraukiama ir galvutė atidengiama, ji tampa beprotiškai jautri. Kai su ja žaidžiu ar man daro oralinį, vietoj malonumo jaučiu nenormalų norą šlapintis“, - menshealth.com ekspertui rašė vyras.

Jis teigė, kad per pastaruosius kelerius metus jis mažiausiai tris kartus papuolė į nepatogią situaciją. „Maniau, kad ejakuliuoju, bet iš tikrųjų šlapinausi“, - sakė jis, pridurdamas, kad vienas iš tų atvejų nutiko tuomet, kai jam buvo daromas oralinis.

Vyras sakė, kad pažinčių programėlėse nurodė, kad nemėgsta oralinio, nes bijo kam nors „nusišlapinti į gerklę“.

„Ar yra kas nors, ką galėčiau padaryti, kad mano galvutė nebūtų tokia jautri, kad galėčiau pagaliau ejakuliuoti?“, - klausė jis.

Didelę konsultavimo patirtį turintis Zachary Zane pateikė savo atsakymą. Jis teigė, kad su urologu aptarė laiške minimas dvi problemas: padidėjusį penio galvutės jautrumą ir netyčinį šlapinimąsi sekso metu.

Urologo nuomone, šlapinimąsi gali sukelti „nervų susikryžminimas“. „Tai yra, „nervai iš vienos srities gali „komunikuoti“ su kita sritimi ar net tarp organų“. Taip pat gali būti, kad tavo šlaplė, esanti tiesiai po apyvarpe apatinėje varpos pusėje, yra stimuliuojama oralinio sekso metu, sukeldama „šlapimo pūslės refleksą“, dėl kurio netyčia šlapiniesi“, - rašė jis pridurdamas, kad reikėtų išsiaiškinti kurios konkrečios penio vietos stimuliacija sukelia norą šlapintis.

„Tai bus naudinga informacija, kurią galėsi pateikti savo gydytojui“, - teigė ekspertas. Jis taip pat pasiūlė naudoti nejautrumą skatinančias priemones – specialų tepalą.

„Urologas turėtų galėti tau išrašyti receptą tokia tepalui, tačiau yra ir daugybė saugių, be recepto parduodamų kremų ir purškalų“, - rašė Zachary Zane. – „Kitas variantas jautrumui mažinti yra naudoti prezervatyvą oralinio sekso metu“.

Ekspertas taip pat patarė pažinčių programėlėse neslėpti, kad vyras mėgsta oralinį seksą. Jo nuomone, labai svarbu nurodyti potencialiam partneriui kas gali nutikti.