I. Vėgėlė: „LGBTQ propaganda yra nukreipta prieš mūsų tautos gyvybinius interesus“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

I. Vėgėlė: „LGBTQ propaganda yra nukreipta prieš mūsų tautos gyvybinius interesus“

Ant, 04/23/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Prieš tariamą ir neegzistuojančią LGBTQ+ propagandą kovoja ne tik Vladimiras Putinas, bet ir kandidatas į Lietuvos prezidentus Ignas Vėgėlė. Jis pareiškė, kad ji pažeidžia „vaikų sąmonę“.

Delfi TV laidoje „Sutariam, ko nesutariam“ kandidatas į prezidentus dar kartą ėmėsi neigti Konstitucinio Teismo išaiškinimą dėl šeimos sampratos. Ignas Vėgėlė ir vėl painiojo santuokos ir šeimos sąvokas.

„Šeima gali kilti iš vyro ir moters santuokos, kad santuoka yra tarp vyro ir moters – to neginčija niekas, tai yra juodu ant balto įrašyta Konstitucijoje Lietuvos.

Šalia to, šeima gali būti ir yra laikomi tokie atvejai, kai atsiranda vaikas: kai mama augina viena vaiką, kai augina tėvas vaiką – tai irgi yra šeimos santykiai, kurie lemia šių asmenų tam tikrą padėtį, neišskiriant jų iš tos tradicinės šeimos“, - aiškino jis nepaisydamas to, kad Konstitucinis Teismas aiškiai teigė, jog šeimą gali sudaryti ir nesusituokę asmenys.

Dar daugiau - laidoje jis ėmėsi aiškinti, kad įvairios šeimos nėra tolygios. Juo labiau, kai kalbame apie tos pačios lyties asmenų šeimas.

„Čia yra didžiausias ir baisiausias elementas, mano supratimu – puoselėti, įrodinėti, kad šis santykis yra toks pats, kaip prigamintinis šeimos santykis. Jis nėra toks pat santykis. Yra dalis žmonių, kurie nori taip gyventi. Tvarkoje – mes pripažįstame, neturime niekinti, neturime žeminti, bet tikrai nereikėtų to sutapatinti“, – Delfi laidoje aiškino I. Vėgėlė.

Tokie išvedžiojimai, kai nepaisoma Lietuvos Konstitucijos ir šeima joje prilyginama krikščioniškajai nėra kažkas naujo. Tai daro ir dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda. Tačiau laidos vinimi tapo I. Vėgėlės pasisakymas apie tariamą LGBTQ+ propagandą. Jai jau daugelį metų priešinasi ir Kremlius.

Primename, kad praėjusiais metais Rusijos Aukščiausiasis Teismas uždraudė „tarptautinį LGBT judėjimą“ ir pavadino jį „ekstremistine organizacija“. Prie šio žingsnio eina palaipsniui - pirmiausia kalbant apie LGBTQ+ propagandą, vėliau uždraudžiant informacijos prieinamumą vaikams, o paskui ir suaugusiesiems.

„Mūsų tautos situacija, kai turime 2,7 milijono šiuo metu žmonių, ir demografinė padėtis tragiškai kinta – bet kokia LGBTQ propaganda yra tiesiai nukreipta prieš mūsų tautos gyvybinius interesus turėti normalią demografinę situaciją, t.y. atkurti savo tautos gyvybingumą. Lygiai taip pat tokia LGBTQ propaganda pažeidžia vaikų sąmonę“, – teigė I. Vėgėlė lyg aidas atkartodamas Kremliaus skleidžiamus melus ir išvedžiojimus.