Religinga gėjų pora kreipėsi į specialistą – kaip pasiruošti santuokinės nakties seksui

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Religinga gėjų pora kreipėsi į specialistą – kaip pasiruošti santuokinės nakties seksui

Pir, 03/25/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Seksas tik po vestuvių? Taip, tai tikrai įmanoma, net ir gėjų porose. Viena jų kreipėsi į specialistą patarimo kaip tinkamai pasiruošti pirmajai nakčiai, kad netektų nusivilti.

„Mes su sužadėtiniu (abu vyrai krikščionys) laukiame savo vestuvių nakties, kad galėtume kartu pasimylėti. Iki šių santykių vienintelė seksualinė patirtis, kurią patyrėme, buvo greiti santykiai, kuriems trūko romantikos ar aistros. Ką daryti, kad meilės aktas taptų aistringas, valandų valandas trunkantis, o ne greitas šėlsmas lovoje?

Kaip mums, netrukus susituoksiančiai porai, pasiruošti pirmajam seksui būnant vienas su kitu tą pirmąją naktį? Internete nėra daug informacijos apie pasiruošimą vestuvių nakčiai, ypač gėjų porai, kai abu esate labai religingi“, - laiške Menshealth rašė pora.

Netrukus viešą atsakymą patiekė ir kreipimąsi gavęs specialistas. Jis atkreipė dėmesį, kad dažniausias dalykas, kuris maišo aistrai yra nerimas ir įtampa.

„Žinote, kas užmuša nuotaiką, kai pirmą kartą mylitės su kuo nors? Spaudimas! Jau nekalbant apie tai, kad užsiimdamas pirmą kartą seksu su kuo nors nepažįsti jo kūno“, - rašė santykių specialistas Zachary Zane. Jis pridūrė, kad paprastai reikia net kelių kartų užsiimti intymiais santykiais su tuo pačiu žmogumi, kad jie taptų iš tiesų malonūs.

Anot jo, kita svarbi aplinkybė – po vestuvių ceremonijos ir bendravimo su svečiais paprastai poros jaučiasi išsekusios, todėl tikėtis kažko įspūdingo nevertėtų. „Užuot tikėję, kad jūsų vestuvių naktis bus geriausias seksas jūsų gyvenime, galvokite apie tai kaip pirmąjį ilgos seksualinės kelionės žingsnį“, - sakė Zachary.

Specialistas taip pat pateikė kelis praktiškus patarimus kaip nesugadinti vestuvių nakties. Anot jo, pirmiausia reikėtų užtikrinti, kad miegamasis nebūtų suverstas dienos metu, nes grįžus po vestuvių nebebus jėgų dar ir tvarkytis. Kitas patarimas – sekso žaislai, kurie turėtų padėti pasiekti malonumą net tokiu atveju, jei nuovargis neleis pasiekti tinkamos erekcijos. Na ir pabaigai – jei vis dėlto, susijaudinimas būtų per didelis ir viskas baigtųsi labai greitai, viską galima pradėti iš pradžių kiek pailsėjus ir tuo metu užsiimant glamonėmis.

„Galiausiai atminkite, kad nieko tokio nesimylėti, jei abu esate per daug pavargę. Verčiau prisiglauskite vienas prie kito. Galite mylėtis kitą dieną po nakties poilsio“, - nesureikšminti pirmosios nakties ragino specialistas.