+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

5 aspektai kodėl gera būti biseksualiu

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

5 aspektai kodėl gera būti biseksualiu

Ket, 09/21/2023 - 19:42
Kategorija:
0 komentarų

Yra manančių, kad priklausymas LGBTQ+ bendruomenei sukuria krūvą problemų, su kuriomis tenka susidurti kone kasdien. Gal ir taip, bet egzistuoja ir kita pusė. Jei tau kyla nerimas dėl tavo biseksualumo - mes pasirengę įrodyti, kodėl tai yra šaunus dalykas.

Žmonės yra likę koncentruotis į problemas ir apie jas kalbėti, mąstyti, burbėti. Tačiau didžiąją gyvenimo dalį sudaro ne sunkumai - o visiškai priešingi dalykai. Tai kodėl nesikoncentruoti į juos. Pateikiame jums keletą aspektų, apie kuriuos galbūt net nesusimąstėte, kokius pranašumas turite, jei esate biseksualus/i.

  • Bendravimas

Biseksualumas padeda geriau suprasti pagal tam tikras nustatytas taisykles subrendusio vyro ir moters požiūrį į santykius, šeimą, bendravimą poroje. Turėdami patirties su abiem, biseksualūs žmonės moka ir tapti geresniais partneriais, ir turi daugiau empatijos, ir sugeba lengviau atrasti būtinus sprendimus sustiprinančius santykius.

  • Atvirumas

Biseksualūs žmonės rečiau vadovaujasi stereotipais apie lytis. Jiems nereikia pasitelkti mito ar juokelio, kad paaiškintų kodėl vienos ar kitos lyties atstovo elgesio motyvus. Biseksualai tiesiog dažniau žino tikruosius atsakymus ir kaip konkretus žmogus jaučiasi esant tam tikroms aplinkybėms.

  • Savęs pažinimas

Būti biseksualiu nereiškia jausti vienodą trauką tiek vyrams, tiek moterims. Trauka jaučiama tam tikru laipsniu, kuris yra labai individualus. Ilgainiui biseksualūs žmonės daug geriau pažįsta save nei daugelis kitų, nes sugeba išanalizuoti ir suprasti savo poreikius, galima reakcijas ir dirgiklius, kurie „užkabina“ arba ne.

  • Universalumas

Biseksualiems žmonėms nereikia skirstyti savo santykių į kategorijas ir „sudėti į dėžutes“. Jie supranta, kad yra įvairių tipų meilės, patrauklumo ir ryšių su įvairiais žmonėmis lygiai. Tai leidžia visiškai kitaip, universaliai ir lanksčiai, žiūrėti į santykius.

  • Prioritetai

Daugelis įvairius santykius turėjusių žmonių prieina išvados, kuri biseksualiems žmonėms žinoma gerokai ankščiau. Jog nesvarbu kaip žmogus atrodo, ką jis pasakė ar nepasakė - nes prioritetas yra patys santykiai ir buvimas kartu. Būtent į tai verta investuoti laiką ir pastangas.

 

Na ir pabaigai - biseksualūs žmonės yra unikalūs. Jie sugeba kiekviename įžvelgti grožį, geriau suprasti partnerį/ę ir yra ženkliai atviresni sekso metu. Taigi, didžiuokitės tuo kuo esate.