Ricky Martin ir Jwan Yosef prabilo apie skyrybų procesą: „Padarėme tai laiku ir ramiai“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Ricky Martin ir Jwan Yosef prabilo apie skyrybų procesą: „Padarėme tai laiku ir ramiai“

Pir, 08/07/2023 - 12:01
Kategorija:
0 komentarų

Keturios savaitės tylos ir štai dabar vienos žinomiausių homoseksualios šeimos nariai prakalbo apie savo skyrybų procesą. „Niekas nenori būti vienišas“, - interviu žiniasklaidai sakė dainininkas. O štai jo parnerį žurnalistai pakalbino tiesiog gatvėje.

„Viskas gerai, ačiū“, – pasakė Jwan Yosef, netikėtai pakalbintas gatvėje. - „Vaikai laimingi, o mes laimingai išsiskyrę“.

O štai visame pasaulyje žinomas atlikėjas Ricky Martin „Telemundo“ kanalui teigė, kad vėl norėtų įsimylėti, bet tam reikės laiko. Jis pasakoja, kad prieš apie skyrybas paskelbiant viešai – jo šeima tam ruošėsi, skelbia Out.com.

„Kai visuomenė apie tai sužinojo, mes jau buvome išgyvenę sielvarto procesą“, – sakė R. Martin. - „Jwan ir aš visada būsime šeima. Turime du vaikus, kuriuos auginsime kartu, ir tai nėra naujas sprendimas. Mes ilgą laiką planavome tai, tai nutiko prieš pandemiją“.

Skelbiama, kad pora dalinsis savo dviejų vaikų – 4 metų Lucia ir 3 metų Renn – globa. R. Martin ir toliau vienas augins savo du paauglius berniukus, kuriuos turėjo iki vedybų.

„Mano vaikai niekada nematė kovos tarp Jwan ir manęs“, - sakė atlikėjas.

Pora sugebėjo išlikti draugais. „Tai buvo nuostabu. Netgi sakiau Jwan, kad turėtume parašyti knygą apie tai, kaip tinkamai išsiskirti. Tiesą sakant, jei kas nors skirsitės, ateikit ir pasikalbėkit su mumis, nes mes jau tai išsiaiškinome“, – šmaikštavo jis. - „Tai buvo daug lengviau, nei manėme, bet padarėme tai laiku ir ramiai“.

Paklaustas apie ateities santykius, dainininkas sakė, kad norėtų juos turėti, bet ne artimiausiu metu.

„Noriu gerai praleisti laiką, noriu mėgautis gyvenimu...“, – atskleidė jis. - „Aš nekalbu apie artimiausią ateitį, bet man patinka būti įsimylėjusiam, man patinka palaikyti santykius, man patinka pabusti ryte nuo rytinio bučinio, pusryčių ir bendravimo“.