+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

9 dalykai, kuriuos reikėtų padaryti laukiant vaikino seksui

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

9 dalykai, kuriuos reikėtų padaryti laukiant vaikino seksui

Pir, 07/03/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Jūs susirašėte pažinčių programėlėje. Viskas sutarta, jis atvyksta pas tave. Prieš jam įžengiant pro duris tikrai yra laiko pasiruošti. GayLine.LT apžvelgė kelias internetines diskusijas šia tema ir pateikia sąrašą dalykų, kurie buvo minimi dažniausiai.

Nuotr. Ketut Subiyanto iš pexels

 

Dar iki žengiant žingsnį ką nors kvieti į namus, nemaža dalis gėjų pataria tiesiai šviesiai paklausti ne tik sekso rolės ar ką žmogus mėgsta, bet ir ar jis nėra užsikrėtęs ŽIV. Tai nereiškia, kad teigiamas atsakymas kažkaip turėtų paveikti jūsų sprendimą – bet visuomet geriau žinoti. Teigiamo atsakymo atveju dažniausiai pats vaikinas pateiks daugiau informacijos apie naudojamus medikamentus, kurie praktiškai panaikina riziką užsikrėsti.

Na o dabar apie darbus, kuriuos gėjai rekomenduoja atlikti laukiant svečio:

  • Susitvarkykite namus

Nors dalis gėjų mano, kad seksui nereikia išskirtinės aplinkos, ne maža dalis komentatorių sako, jog švara namuose jiems labai svarbi.

„Jei jam atidarius duris matau krūvas išmėtytų daiktų, virtuvėje kalną neplautų indų ir betvarkę – man tampa nebesvarbu kaip jis atrodo, ar koks jis patrauklus. Tiesiog važiuoju atgal. Jei jis negali susitvarkyti namų – kokia tikimybė, kad jis rūpinasi savo sveikata ir nenešioja krūvos ligų“.

Internautojai pastebi, kad nereikia idealios švaros, tiesiog namai turi būti tvarkingi. Ypač svarbu ar švarus tualetas, ypaš klozetas, nes dažnai prieš seksą ten užsukama.

  • Kvapas

Gėjai teigia, kad namų kvapas jiems labai svarbus. Jei namai smirdi – nesinori juose būti. Taip pat kyla klausimų apie namų šeimininko higieną. Todėl patariama išvėdinti namus ir uždegti kvapiąją žvakę ar naudotis namų kvapu.

  • Ženklai

Komentatoriai pamini, kad jiems padaro įspūdį, jei namuose jie mato knygas, ar lentynas su knygomis, kelis paveikslus. Tai sukuria įvaizdį, kad šeimininkas yra intelektualus. Nors daugelis vyrų atvyksta ne bendrauti – bet kai kuriems jų tai net padidina aistrą ir norą praleisti daugiau laiko su namų savininku.

  • Tvarka apačioje...

Pas jus atvykstantys virukai tikisi, kad jūs susitvarkysite viską apačioje. Jei esate namuose – reiškia turite daugiau laiko pasiruošti. Jie nenorėtų matyti kuokšto plaukų, užuosti blogo kvapo (su tam tikromis išimtimis). Jei jūs esate pasyvus – aktyvai norėtų, kad viskas jau būtų paruošta veiksmui.

  • Lova

Beveik visi komentatoriai tikina, kad lova yra labai svarbi. Užtiesalai turi būti švarūs, nesijausti prakaito ar spermos kvapas, neturi matytis dėmių. Jei yra priešingai – jokio noro ant jos gultis nėra.

  • Prezervatyvai

Vyrukai teigia, kad puikus pasirengimo ženklas – šalia lovos padėti prezervatyvai ir lubrikantas. „Tuomet žinai, kad jis žino ką daro ir yra tikrai pasiruošęs. Nervina kai vyksta veiksmas, o jis sugalvoja, kad tik tuomet eis ieškoti prezervatyvų“, - teigiama viename iš komentarų.

  • Apranga

Laukiant svečio, reikėtų pagalvoti ir apie aprangą. Kažkas paprasto ir lengvo, paprastai nurengiamo - būtų privalumas. Jums tikrai nereikia dėvėti džinsų, diržo, kelių megztinių laukiant sekso partnerio.

  • Muzika

Komentatoriai taip pat pažymi, kad ledus pralaužti ir gerą atmosferą kuria lengva, negarsi muzika. „Nekenčiu tylos. Kartais nežinau ką pasakyti, o jis irgi tyli“, - apie nejaukią atmosferą pasakoja vienas gėjus.

  • PrEP

Jei naudoji PrEP, kol lauki svečio – kaip tik laikas išgerti vaistus. Kaip žinia, PrEP puikiai apsaugo nuo ŽIV, tačiau naudoti prezervatyvus taip pat reikėtų. Juk yra ir lytiškai plintančių ligų.