Grindr

„Grindr“ švenčia 15 metų gimtadienį. Kaip programėlė pakeitė gėjų gyvenimą?

Per penkiolika metų „Grindr“ tapo viena populiariausių pasaulyje gėjų ir biseksualių vyrų pažinčių programėlių. Ji dabar turi 13 mln. vartotojų. Neabejotinai šios programėlės pasirodymas pakeitė mūsų visų mūsų gyvenimus.

Kuriose šalyse daugiausia „meškiukų“, didelių penių savininkų ir fetišo mėgėjų?

Viena populiariausių ir prieštaringai vertinamų gėjų ir biseksualių vyrų pažinčių programėlių skelbia 2023 metų statistiką. Joje pateikiami duomenys apie fetišo mėgėjus, bei kitus vyrų anketose nurodomus duomenis.

Ieškote aktyvo, pasyvo, universalaus vyro? Grindr paskelbė kur jų ieškoti

Pažinčių programėlė Grindr paskelbė šalis, kuriose daugiausia vieną ar kitą lytinių santykių poziciją mėgstančių gėjų ir biseksualių vyrų. Taigi, jei norite sėkmės - jau žinosite kurioje pasaulio dalyje ji bus didžiausia.

10 blogiausių vaikinų, kuriuos galima sutikti pažinčių programėlėse

„Grindr“, „Gayromeo“, „Scruff“ - būtų galima vardinti ir vardinti įvairias programėles, kuriose homoseksualūs ir biseksualūs vyrai ieško pažinčių. Nepriklausomai nuo to, kokią programėlę naudojame - greičiausiai vis tiek sutiksime tokio paties tipo vaikinus - ypač kai kalbame apie blogus variantus.

9 dalykai, kuriuos reikėtų padaryti laukiant vaikino seksui

Jūs susirašėte pažinčių programėlėje. Viskas sutarta, jis atvyksta pas tave. Prieš jam įžengiant pro duris tikrai yra laiko pasiruošti. GayLine.LT apžvelgė kelias internetines diskusijas šia tema ir pateikia sąrašą dalykų, kurie buvo minimi dažniausiai.