+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

10 blogiausių vaikinų, kuriuos galima sutikti pažinčių programėlėse

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

10 blogiausių vaikinų, kuriuos galima sutikti pažinčių programėlėse

Št, 12/09/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

„Grindr“, „Gayromeo“, „Scruff“ - būtų galima vardinti ir vardinti įvairias programėles, kuriose homoseksualūs ir biseksualūs vyrai ieško pažinčių. Nepriklausomai nuo to, kokią programėlę naudojame - greičiausiai vis tiek sutiksime tokio paties tipo vaikinus - ypač kai kalbame apie blogus variantus.

Galime mėgti programėles, galime dėl jų burbėti - bet vis tiek jos niekur nedings. Jomis naudojasi milijonai vyrų visame pasaulyje. Pateikiame jums situacijas, kuomet programėlės ir jų vartotojai tikrai nuvilia:

  • Nutolęs

Retkarčiais programėlės parodo, kad šis vyrukas yra visai šalia jūsų. O pasirodo, kad tai buvo tiesiog klaida. Jis už keliolikos kilometrų ir nors baisingai norėtumėt susitikti - jokių šansų, kad tai įvyks.

  • „Skylės“, „penio“ nuotraukų siuntėjas

Na tikrai esate su tokiu susidūrę. Net neparašo labas, o iš karto siunčia savo šiknaskylės ar penio nuotraukas. Ir dar dažnai jo profilio nuotraukoje nerasite veido fotografijos. Natūraliai kylantis klausimas gavus tai - na ir ką, ką turiu su tuo daryti?

  • Labintojas

Jis pats parašo tau labas ir tada dingsta. Tu matai, kad jis vis prisijungia prie programėlės, bet iš jo jokio atsakymo. Tai kam tada tu mane kalbinai?

  • Nesibaigiančių pokalbių mėgėjas

Šie vaikinai yra labai kalbūs. Iš pradžių tai puiku – kartais malonu, kai žmogus nori pabendrauti prieš eidamas prie detalių, bet ... Šie vaikinai tik kalba… ir kalba… ir kalba… ir tai niekur neveda.

  • Atakuotojas

Jam viskas turi būti dabar ir šią akimirką. Žinutė po žinutės, atsakymas po atsakymo. Tau tiesiog dingo minutei interneto ryšys, ar turėjai atsiliepti telefonu - žiūri, jau jis parašęs kokias penkias žinutes su galybe klausimų ir žinoma - paklausimu kur tu dingai.

  • Mėgstantis dėmesį

Jis dalinasi įvairi įvairiomis nuotraukomis - tai be marškinėlių, tai dar daugiau nuogo kūno. Gundo, gundo, o galiausiai pasako, kad nieko neieško ir atėjo čia tik pabendrauti.

  • Esantis poroje

Na nieko blogo, kai poros ieško pramogų. Bet keisčiausia, kai profilio nuotraukoje yra vienas „karštas“ vyrukas. Tada, bežiūrint toliau paaiškėja, kad jis turi ne tokį išvaizdų draugą ir jie norėtų susitikti su tavimi kartu. Kodėl reikėjo jį taip slėpti, kai vis tiek galiausiai jūs ieškote draugijos kaip pora?

  • Rasistas

Kiekvienas turime tai, ką mėgstame ir ko ne. Bet pasitaiko ir tokių vyrukų, kurie pradeda aiškinti, kad jiems nepriimtini santykiai su vienos ar kitos kilmės žmonėmis. Dar blogiau - kai tai parašyta jo profilyje.

  • „Pasikėlės“

Na taip, dažniausiai jie turi idealų kūną. Ir todėl galvoja, kad tik tie, kurie yra „jų lygio“ gali juos užkalbinti. Kai su jais bendrauji, supranti, kad neva turi atitikti jų keliamą kartelę - kitu atveju būsi išmestas už borto.

  • Prezervatyvų nemėgstantis

Viskas atrodo eina tinkama linkme. Jau tariatės sutikti ir tada klausimas dėl prezervatyvų viską sužlugdo. Man jam nepatinka „gumutės“. Pala pala, o kaip saugumas?