Buvusi gėjų filmų suaugusiems žvaigždė Antonio Moreno išrinktas mažo miestelio meru

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Buvusi gėjų filmų suaugusiems žvaigždė Antonio Moreno išrinktas mažo miestelio meru

Pen, 06/16/2023 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

38 metų Antonio Moreno karjerą pornografinių filmų industrijoje jau pabaigė. Filmuose jis naudojosi Héctor de Silva psiaudonimu. Prieš šešerius metus jis nusprendė pakeisti savo gyvenimą ir kartu su savo partneriu persikėlė gyventi į Carceléną, esantį maždaug už 3 valandų kelio į pietryčius nuo Madrido. O netrukus pradės eiti ir mero pareigas.

Antonio augino gyvulius ir buvo ugniagesys. Vėliau nusprendė pasukti į politiką. Savo varžovę rinkimuose, dabartinę merę María Dolores Gómez Piquera, kuri šiose pareigose išsilaikė nuo 2011 m., jis įveikė 12 balsų skirtumu.

Skelbiama, kad po ilgo liberalų darbininkų partijos valdymo, rinkėjus patraukė konservatyviškesnės Antonio Moreno pažiūros. Kandidatas rinkimų metu vengė bendrauti su žiniasklaida dėl žurnalistų noro akcentuoti Antonio praeities darbą.

„Manėme, kad to, kas buvo, užtenka, kad galbūt interviu gali mums pakenkti“, – A. Moreno sakė „El Periodico de Espana“ po pergalės.

„Tai nebuvo lengva kampanija, nes tai labai politiškai aktyvus miestas. Čia yra žmonių, turinčių labai konservatyvių idėjų. Sutikome žmonių, kurie mums priekaištavo arba nustojo su mumis kalbėtis. Bet aš niekada neturėjau problemų mieste dėl savo seksualinės orientacijos ar dėl seno darbo“, – pridūrė A. Moreno.

Jis taip pat pabrėžė, kad yra nemažai žmonių, kurie apsimeta buvusiu aktoriumi įvairiose platformose.

 

Nuotr. iš hectordsilvaoficial

hectordsilvaoficial

hectordsilvaoficial

„Tos paskyros priklauso žmonėms, kurie apsimeta manimi“, – sakė A. Moreno. - „Mes žinome, kad jie egzistuoja, ir kai kuriuos jau pasmerkėme, bet negalime nieko padaryti, kad juos pašalintume“.