+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

SKAITYTOJŲ skiltis: gėjų pirtyje jo tikrai nesitikėjau sutikti

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

SKAITYTOJŲ skiltis: gėjų pirtyje jo tikrai nesitikėjau sutikti

Št, 05/20/2023 - 11:20
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti kuriozinėmis situacijomis, kurios jiems nutiko gėjų ir biseksualių vyrų saunose. Dalinamės skaitytojo laišku. Jame Marius pasakoja ką netikėtai sutiko pirtyje.

Nuotr. Tazz Vaughn iš pexels

 

GayLine.LT redakcijai atsiųstame laiške Marius teigia, kad ilgai rinkosi kur norėtų studijuoti baigęs mokyklą. Jis jau žinojo, kad nori išvykti į užsienį, bet surasti tinkamą universitetą nebuvo paprasta.

„Norėjau laisvės ir kuo toliau nuo tėvų ir jų kontrolės. Jau buvo nusibodę. Norėjau gyventi pats sau“, - rašo vaikinas. Jis teigia, kad jam buvo įdomi architektūra ir inžinerija, todėl socialiniame tinkle Facebook parašė žinutę klausdamas, gal kas turi kokių patarimų dėl universiteto.

„Man parašė mano pusbrolis. Jis buvo mano drauguose, bet jo nesu matęs jau daug metų. Jis man patarė pasidomėti vienu universitetu Belgijoje. Tada jis ten gyveno ir dirbo“, - teigia Marius, pridurdamas, kad ši žinutė buvo lemtinga ir jis įstojo studijuoti būtent ten.

„Pradėjau ten mokytis. Vis žadėjau susitikti su pusbroliu, bet jis neturėjo laiko“, - toliau rašo vaikinas. – „Tada aš nuėjau į gėjų pirtį. Buvo pirmas kartas man. Jaudinausi šiek tiek. Ėjau koridoriais ir žiūrėjau kas kur“.

Marius teigia, kad jam viskas ten buvo nauja. Jis stengėsi niekur ir prie nieko neprisiliesti. Viskas atrodė jam keista.

„Einu. O ten tokios skylės sienoje išpjautos (...). Žiūriu klupi vienas ir dirba. Prieinu arčiau ir ką aš matau. Ten mano pusbrolis. Nu galvoju, va ką jis veikia, kad laiko susitikti neturi. Galvoju nu bus bajeris. Prieinu prie jo dar arčiau – jis pakelia akis ir sustingsta. Paleidžia iš rankos to kito daikčiuką ir garsiai sako „nu na****“. Akivaizdu, kad nei jis, nei aš nesitikėjom taip susitikti“, - rašo Marius.

Pasak jo, netrukus jie nuėjo prie baro išgerti gėrimo, o šis susitikimas paskatino juos dažniau leisti laiką kartu ir pažinti naujas vietas.

 

Turi savo istoriją - pasidalink el. paštu info@gayline.lt

Taip pat skaitykite:

SKAITYTOJŲ skiltis: vakare jis rėkė iš malonumo, o ryte sprendė ar mane priimti į darbą

SKAITYTOJŲ skiltis: Kūnas nutirpo, kai supratau su kuo užsiėmiau seksu

SKAITYTOJŲ skiltis: Pramerkiau akis ir virš manęs pamačiau bent 10 nuogų vyrų

SKAITYTOJŲ skiltis: nesitikėjau pamatyti savo boso penį

SKAITYTOJŲ skiltis: saunoje mano tėvas sužinojo, kad aš gėjus

SKAITYTOJŲ skiltis: jis buvo toks patrauklus, kad rankos drebėjo