+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Įžymybės, kurios užsiminė besinaudojančios gėjų pažinčių programėle Grindr (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Įžymybės, kurios užsiminė besinaudojančios gėjų pažinčių programėle Grindr (foto)

Pir, 04/03/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Įžymūs žmonės irgi ieško pažinčių programėlėse. Duodami interviu ne vienas iš jų prasitarė ieškoję pažinčių Grindr ir pasidalino kuriozinėmis situacijomis.

Vieni įžymus vyrukai ir toliau ieško nuotykių šios programėlės pagalba. Kiti prisipažino, kad ja naudojosi, bet jau ištrynė. Out.com pateikia kelių įžymybių citatas apie jų patirtis:

Adom Rippon

adaripp

„Taip, aš ieškojau pasimatymų internete“, – interviu Vice atskleidė olimpietis Adam Rippon. „Grindr yra tiesiog niekalas. Tu neieškai čia meilės, tu ieškai klaidos“. Tuomet sportininkas pademonstravo, kaip ant „Grindr“ atrodė jo profilio nuotrauka.

Andy Cohen

bravoandy

Andy Cohen keletą kartų prakalbo apie įvairių programėlių naudojimą, taip pat ir „Grindr“. Interviu „The Ellen DeGeneres Show“ metu jis pasakojo apie problemas, kylančias garsiems žmonėms, kurie jose nori susikurti profilius.

„Yra gėjų pažinčių programėlė [Grindr], kurią naudoju ir kuri mane nuolat blokavo, nes manė, kad aš apsimetu Andy Cohen“, - pasakojo jis laidoje.

Bilis Eichner

billyeichner

Aktorius Billy Eichneris „Variety“ pasakojo kad buvo net du kartus pašalintas iš „Tinder“. Tada aktorius pridūrė: „Aš naudoju Hinge, Grindr ir visą kitą“.

Gus Kenworthy

guskenworthy

Gus Kenworthy pasidalijo keliais įrašais socialiniuose tinkluose apie „Grindr“ naudojimą. Interviu „Vanity Fair“ metu olimpietis sakė, kad „Grindr“ sėkmingai naudojo olimpiniame kaimelyje per 2012 m. vasaros olimpines žaidynes Londone. Tiesa, 2014 m. žiemos olimpinėse žaidynėse Sočyje patyrė kiek mažiau pažinčių.

Joel Kim Booster

 ihatejoelkim

Vyrukas vaizdo įrašą „69 klausimų“ dalijosi patirtimis apie „Grindr“ naudojimą. Paklaustas, ar programėlės vartotojai turėtų prisipažinti, jei supranta, kad kalbasi būtent su juo, šis atsakė, kad norėtų tai žinoti.

Lil Nas X

lilnasx

Lil Nas X tikrai bandė ieškoti linksmybių „Grindr“, bet reperiui nepasisekė. „Aš nebegaliu naudotis Grindr“, - interviu metu jis sakė GQ. - „Būčiau nužudytas. Tikriausiai būčiau nužudytas“.

Luk Macfarlane

ten_minutes_younger

Aktorius Luke Macfarlane viename interviu atskleidė, kad praeityje naudojosi „Grindr“. Tačiau vyras šią programėlę pavadino „bauginančia“.

Olly Aleksandr

ollyyears

Interviu su GQ Olly Alexander papasakojo apie patirtį naudojant šią pažinčių programėlę. „Kai buvau vienišas, atsisiunčiau Grindr“, – atskleidė „Years & Years“ dainininkas. Tiesa, jam ši patirtis nepatiko, nes vartotojai manė, kad jis Olly Aleksandr gerbėjas ir netikėjo, kad čia tikrai jis pats sukūrė paskyrą.

Troye Sivan

troyesivan

Troye Sivan duodamas interviu Pop Crush teigė, kad šia programėle jam buvo keblu naudotis. „Tai buvo seniai, tais laikais, kai tai buvo šiek tiek mažiau priimta“, – pažymėjo dainininkas. Tiesa jis pasakojo, kad susitiko su vienu vaikinu, o jis bendravimo metu nusprendė išsitraukti telefoną ir pažiūrėti kas Grindr yra prisijungęs netoliese. „Aš pasakiau: „Gerai, manau, aš tiesiog eisiu namo“, - prisiminė Troye.