9 dalykai, kurių neturėtumėte rašyti savo simpatijai

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

9 dalykai, kurių neturėtumėte rašyti savo simpatijai

Sek, 03/19/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Gyvenimą be susirašinėjimo būtų sunku įsivaizduoti. Kasdien išsiunčiame galybę tekstinių pranešimų, tačiau jie niekada neprilygs gyvam bendravimui. Tekstas gali būti perskaitytas skirtingai ir dėl to jo gavėjas gali įsižeisti ar neteisingai jus suprasti. Tačiau čia mes pateikiame ko reikėtų nedaryti - jei vis dar norite tęsti bendravimą su savo simpatija.

Kiekviena situacija yra skirtinga. Vis dėlto, esama tam tikrų bendrų taisyklių kokias emocijas iššaukia viena ar kita žinutė. Pride pateikia patarimus ko nereikėtų rašyti:

  • Atsakymų vienu žodžiu

Jei į klausimą atsakote vienu žodžiu tai neabejotinai sukels nepageidaujamą gavėjo reakciją. Jis/ji/jie pagalvos, kad arba jums neįdomus šis pokalbis, arba, jog jūs veikiate kažką kitą ir bendrauti nenorite.

  • „Aš tavęs pasiilgau“

Jūs dar net nebuvote susitikę, o jau pasiilgote? Tokios žinutės atrodo tikrai mažų mažiausiai keistai. Šio pranešimo gavėjas greičiausiai pagalvos, kad jums nesiseka santykiuose ir žūtbūt norite ką nors susirasti.

  • Pavydas

Tekstinės žinutės, kurios sudaro įspūdį, kad jūs pavydite tikrai nekuria pasitikėjimo atmosferos. Veikiau priešingai - jei kažkas nori tave kontroliuoti net žinutėmis - tai jau kažkas su tuo žmogumi negerai.

Tas pats galioja ir norui sukelti adresato pavydą. Tokių pranešimų gavėjas greičiausiai tiesiog nustos su jumis bendrauti.

  • „Mums reikia pasikalbėti...“

Tokia žinutė tikriausiai atkreips adresato dėmesį. Kita vertus - koks jos tikslas. Apie rimtus dalykus reikia kalbėtis gyvai. Užrašytas tekstas nerodo emocijų, nors ir kiek ženkliukų pridėtume. Tokį tekstą gavėjas gali perskaityti neteisingai, nesuprasti esmės, klaidingai interpretuoti. Jei norite kalbėtis rimtomis temomis - nesirinkite žinučių.

  • Žinutė išgėrus

Problema ta, kad tokios žinutės gali atrodyti svarbios ar linksmos tik jums vienam. Jų gavėjas pirmiausia supras, kad jūs turite rimtų problemų.

  • Meilės prisipažinimas

Prisipažinimas meilėje yra labai asmeniškas įvykis. Jei jį išreiškiate žinute - susidaro įspūdis, kad jūs nesusitvarkote su savo jausmais. Meilėje prisipažinkite gyvai.

  • Tyla ar smarkiai pavėluotas atsakymas

Jei jau perskaitėte žinutę - atsakykite. Daugelyje programėlių matosi, kad jūs jau perskaitėte tekstą. Neatsakius, susidaro įspūdis, kad jums neįdomu, neturite laiko ar nenorite bendrauti. Kuo ilgiau laukiate - tuo blogiau.

  • Nuogybės

Jei jūs bendraujate ne pažinčių programėlėje, kurios tikslas surasti sekso partnerį - jūsų nuogybės mažai kam padarys įspūdį. Flirtas, humoras, diskusijos - štai ko reikia mezgant santykius su jūsų simpatija.

  • Seksualinis turinys

Kaip ir nuogybės, žinutės apie jūsų kūno privalumus ir galimybes, buvusius partnerius, laukinį seksą ir patirtis gal ir pažadins susidomėjimą, bet tikrai nekurs kelių į tvarius santykius. Jei radote žmogų, su kuriuo norėtumėte ateityje būti - pasilikite šias smulkmenas sau.

Žymos