Parlamento vadovė: Rusija nežais „pavojingų lyčių žaidimų“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Parlamento vadovė: Rusija nežais „pavojingų lyčių žaidimų“

Ant, 03/14/2023 - 19:50
Kategorija:
0 komentarų

Rusija nežais „pavojingų lyčių žaidimų“, – pareiškė šalies aukštųjų parlamento rūmų vadovė savo kovo 8 d. pranešime, kuriame užsipuolė seksualines mažumas.

Yra žmonių, turinčių lyčių „anomalijų“, bet „mažumų tironija“ negali vykti, sakė Valentina Matvijenko, ištikima prezidento Vladimiro Putino sąjungininkė, rašo Reuters.

„Vyrai ir moterys yra biologinis, socialinis ir kultūrinis bendruomenių stuburas“, – parlamento tinklalapyje rašė V. Matvijenka.

„Todėl pavojingų lyčių žaidimų mūsų šalyje nėra ir niekada nebus. Ne vaikų darželiuose, ne mokyklose, ne švietime, ne politikoje, ne įstatymų leidyboje. Palikime Vakarams atlikti šį pavojingą eksperimentą patiems“, - teigė ji.

Šiuo pranešimu Kremliaus propagandistė tik dar kartą pakartojo tai, ką ilgus metus bandė įteikti Rusija - o būtent neapykantą LGBTQ+ žmonėms. Taip Rusijos ideologai bando pateisinti karą Ukrainoje ir konfrontaciją su Vakarais. Neva Rusija gina „tikrąsias vertybes“ tiek savo šalyje, tiek pasaulyje. Rusijoje jau dabar galioja įstatymas, kuris draudžiau skelbti bet kokią teigiamą informaciją apie LGBTQ+ bendruomenę.

Nepaisant skambių žodžių Tarptautinės moters dienos proga, tikroji moterų padėtis šalyje bauginanti. 2017 m. Rusijai panaikinus bausmes už smurtą šeimoje, iki 36 000 moterų kasdien su juo susiduria.