+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

12 patarimų ko gėjai ar bi vyrai neturėtų daryti santykiuose

Skaitymo laikas
3 minutes
Perskaityta

12 patarimų ko gėjai ar bi vyrai neturėtų daryti santykiuose

Ket, 02/23/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Išlaikyti ilgalaikius santykius nėra lengva. Nėra universalių taisyklių kaip tai padaryti. Tiesa, tam tikrų dalykų tikrai reikėtų vengti. GayLine.LT redakcija pateikia kelis iš jų.

Ne visi patarimai tiks visoms poroms. Vis dėlto, tikimės, kad čia surasite tam tikrų idėjų, ko reikėtų vengti santykiuose:

 • Nelyginkite jo ir savęs

Kodėl aš galiu, o tu ne? Koks klausimas tiesiogiai veda į konfliktą. Kiekvienas žmogus yra unikalus. Mes matome, girdime, suprantame dalykus kitaip. Tai, kas mums atrodo akivaizdu, nebūtinai savaime suprantama kitam žmogui. Todėl norint išlaikyti santykius - pirmiausia reikia pripažinti skirtumus ir surasti būdą kaip bendrauti, kad išvengti nereikalingų konfliktinių situacijų.

 • Nelyginkite jo su buvusiuoju

Kiekvieni santykiai yra skirtingi. Jei norite iš tiesų įžeisti savo partnerį, pradėkite pasakoti ką jis daro ne taip, pabrėždami - jog jūsų buvęs tai darė geriau. Akivaizdu, kad jam kils klausimų - kodėl jūs esate su juo, o ne su savo buvusiuoju.

Niekas negimė kažką mokėdamas ar nemokėdamas. Galite išmokti vienas iš kito naujų dalykų. Todėl vietoj to, kad lygintumėte - raskite būdą kartu mokytis.

 • Neslapukaukite

Neslėpkite savo santykių nuo artimųjų ir šeimos. Trumpuoju laikotarpiu tai gali pavykti, bet ilguoju - tai taps našta jums abiem. Jis pradės klausinėti savęs - gal jūs jo gėdytės. Todėl nors ir kaip bus nepatogu - geriausia informuoti savo šeimą apie jūsų santykius. Net jei tai sukels artimųjų nepasitenkinimą - jūs tapsite stipresne pora tai išgyvendami kartu.

Neleiskite savo artimiesiems, draugams įžeidinėti jūsų antrosios pusės. Homofobijai nėra vietos sveikuose santykiuose. Jūsų tyla, kai kažkas iš artimos aplinkos nepagarbiai kalba apie jus ir jūsų partnerį, atsisuks prieš jus patį. Kalbėdami ir išsakydami savo poziciją jūs ne tik apginsite savo meilę, bet ir sutirpinsite bendrystės jausmą bei pasitikėjimą jumis.

 • Nemeluokite

Santykiuose labai svarbu atvirumas. Jis kuria pasitikėjimą. Jūs turite aiškiai įvardinti ko tikitės iš savo partnerio. Jei jis nori atvirų santykių, o jūs ne - pasakykite tai. Nemaža dalis žmonių galvoja, kad prisitaikymas, paminant savo norus, užtikrina ilgalaikius santykius. Tačiau taip nėra. Jūs turite abu jaustis gerai būdami kartu. Sveikuose santykiuose labai svarbu mokėti pasakyti „ne“.

Nemeluokite, jei turėjote atsitiktinių santykių su kuo nors kitu. Jūs turite susitarti - kaip tokiais atvejais elgiatės ir kas nutiktų, jei taip įvyktų. Laikykitės susitarimo. Neišduokite jo pasitikėjimo jumis.

 • Ne viskas tik jums

Santykiuose svarbūs abipusiai mainai - tiek kasdieniniame gyvenime, tiek sekse. Galvojimas, kad jis turi jums užtikrinti patogumą ir malonumą, o jūs esate tam, kad tuo mėgautis - niekur neveda. Net jei ir sutarėte dėl dam tikrų dalykų, pasidalinimo darbais ar atsakomybėmis - visuomet galite pasiūlyti pagalbą.

 • Nemenkinkite jo

„Aš poroje esu protingas, o jis gražus“, - tokią frazę galima išgirsti TikTok. Bet ar rimtai realybėje norėtumėte, kad kažkas apie jus taip kalbėtų? Nemenkinkite savo parnerio. Net jei jo nėra šalia ir jūs kalbatės su draugais - tokie pasisakymai vėliau ar ankščiau turės pasekmių.

Net jei ginčijatės - gerbkite jį. Išklausykite. O jei jums išsprūdo tai, ko nenorėjote pasakyti - nedelsdami atsiprašykite. Jis jums nenori atleisti? Bandykite atsiprašyti kitais būdais.

 • Nekeiskite jo gyvenimo

Jūsų partneris iki susitikimo su jumis tikrai turėjo draugų ratą ir tam tikras veiklas, kurias mėgo. Nesiimkite organizuoti perversmo jo gyvenime. Net jei jis nori susitikti su savo buvusiuoju - nedrauskite. Jei jums bus ramiau - galite pabandyti pasiūlyti eiti į susitikimą kartu.

 • Nepavydėkite

Pavydas rodo, kad jis jums rūpi. Tačiau jis neturi tapti manija. Telefono, kompiuterio tikrinimas - tai jau liguistas elgesys, kuris veda prie skyrybų. Pasitikėkite savo partneriu.

 • Netylėkite

Jums kažkas nepatiko? Tai kalbėkite apie tai. Kuo ilgiau tylėsite, tuo daugiau dalykų susikaups jūsų galvoje, kol galiausiai jūs pratrūksite. Ginčykitės, diskutuokite tol, kol išspręsite konkrečią problemą kartu.

 • Nereikalaukite sekso

Ilgalaikiuose santykiuose sekso paprastai būna mažiau. Jei jūsų partneris nenusiteikęs - neprievartaukite jo. Suraskite laiką, kai abu to norite. Jis neturi jaustis, kad yra reikalingiausias tik tuomet - kai jums reikia atsipalaiduoti.

 • Neatsisakykite romantikos

Maži dėmesio ženklai sutvirtina santykius. Nepamirškite nupirkti jam gėlių, jei jas mėgsta. Arba saldainių dėžutę - na tiesiog be progos. Raskite būdų kaip mažais dalykais parodyti, kad jis jums rūpi. Poros, kurios pamiršta romantiką ir įsisuka į kasdienybės rutiną - vėliau ar ankščiau pradeda savęs klausinėti kodėl jie vis dar yra kartu.

 • Nepamirškite kodėl jį mylite

Kai įsimylite, paprastai jus kažkas sužavi. Nepamirškite kodėl jūs jį mylite. Laikui bėgant atsiras ir daugiau atsakymų. Prisiminkite juos. Tai padės jums susigaudyti jūsų jausmuose net tuomet, kai užklups sunkumai.