• M&M reklama

M&M saldainių reklama sukėlė konservatorių pasipiktinimo audrą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

M&M saldainių reklama sukėlė konservatorių pasipiktinimo audrą

Tre, 01/18/2023 - 08:18
Kategorija:
0 komentarų

Konservatoriškų pažiūrų žiniasklaida ėmėsi puolimo prieš M&M saldainius gamintoją. Jis pradėtas po to, kai įmonė paskelbė apie saldainių pakuočių išleidimą, kurioje yra tik moteriški personažai Žalioji, Rudoji ir naujoji Violetinė.

Riboto leidimo paketuose trys moteriškos lyties veikėjos rodomos aukštyn kojomis su žinute „Palaikome moteris, keičiančias status quo“, rašo LGBTQnation. Pakuotėse bus tik žalios, rudos ir violetinės spalvos saldainiai. Šis veiksmas skirtas palaikyti moterų organizacijų ir pavienių moterų kovą už lygias teises.

Žiniasklaidos atstovams užkliuvo tai, kad vienoje iš reklamų dvi herojės laikėsi už rankų. Kitiems nepatiko pati idėja tokiu būdu palaikyti moteris. 

„Daily Wire“ redaktorius Benas Shapiro klausė: „Moterys, ar dabar jaučiatės atstovaujamos dėl žalių, violetinių ir rudų M&M? Ant M&M pakuotės, kai valgote vienišos savo bute su vynu ir katėmis? Kaip tau tai sekasi?".  

Įmonė atmeta visus kaltinimus. „Moterys visame pasaulyje apibrėžia sėkmę ir laimę, mesdamos iššūkį status quo, todėl džiaugiamės galėdami jas atpažinti ir pasveikinti“, – sakė “Mars Wrigley Šiaurės Amerika” rinkodaros vadovė Gabrielle Wesley. - „Ir kas geriau galėtų mums padėti šioje misijoje, jei ne mūsų pačių galingieji spaudos atstovai Žalioji, Rudoji ir Violetinė?” 

M&Ms teigia, kad už kiekvieną šių paketų vienas doleris atiteks pelno nesiekiančioms organizacijoms, remiančioms moteris. Maksimali numatoma paramos suma yra 500,000 JAV dolerių. Dar 300 000 bus skirtoms kitoms pelno nesiekiančioms organizacijoms.