Profesionalus regbininkas: bučiavau daug gėjų ir daug moterų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Profesionalus regbininkas: bučiavau daug gėjų ir daug moterų

Pen, 12/16/2022 - 12:09
Kategorija:
0 komentarų

Australijos profesionalus regbio žaidėjas Toby Rudolf vėl prabilo apie tai, kad jis nesureikšmina savo seksualumo. LGBTQ+ bendruomenę atvirai palaikantis sportininkas pridūrė, kad jam būtų svarbu, jog kitais metais būtų pakartota iniciatyva, kuria rungtynių metu buvo reiškiama parama šiai bendruomenei.

„Seksualumas yra labai lankstus. Aš lauke bučiavau daug gėjų, bučiavau daug heteroseksualių  moterų, bučiavau daug lesbiečių“, – liepą sakė sportininkas. - „Aš nesu „vieno langelio“ principas. Meilė yra meilė, ir man patinka ja dalytis su visais... Galima sakyti, kad esu atviras abiem lytims, bet traukia tik viena iš jų“.

Kitaip tariant, jis yra hetero romantiškas, kai kalbama apie meilę, bet lankstus, kai kalbama apie seksą. „Tikriausiai dėl to man taip pat patinka lankytis visuose gėjų baruose Sidnėjuje – man patinka šokti nusivilkus marškinius“, – pridūrė jis.

Naujausiame interviu jis prabilo apie tai, kad palaikytų dar vienoms Australijos nacionalinėje regbio lygos žaidynėms, kuriomis būtų parodyta pagarba LGBTQ+ žmonėms 2023 metais. Toby sakė, kad lygos vadovybė šiuo metu svarsto šią galimybę.

Šiemet septyni žaidėjai atsisakė rungtynių metu vilkėti vaivorykštės spalvos marškinėlius dėl savo religinių įsitikinimų.