Sportas

Futbolo žvaigždė Tobin Heath atskleidė savo seksualinę orientaciją pasitelkdama meno kūrinį (foto)

Dviejų olimpinių aukso ir vieno bronzos medalio savininkė, futbolo žvaigždė Tobin Heath socialiniame tinkle Instagram pasidalino meno kūriniu, kuriame parašyta „Aš esu gėjus“, praneša PinkNews.

Futbolininkas Nick McCarthy atskleidė esantis gėjus: Gyvenimas yra daug geresnis, kai gali būti savimi

Duodamas interviu oficialiai Airijos regbio rinktinės svetainei 27-erių futbolininkas atskleidė, kad praėjusių metų lapkritį apie savo seksualinę orientaciją papasakojo treneriui, o šių metų sausį atsiskleidė komandos nariams, praneša Gaytimes.co.uk.

Olimpinė čempionė Kelly Holmes atskleidė esanti lesbietė: „Pagaliau galiu atsikvėpti“

Didžiosios Britanijos olimpinė čempionė Dame Kelly Holmes pareiškė, kad gali „pagaliau atsikvėpti“, kai prisipažino priklausanti LGBTQ+ bendruomenei, praneša PinkNews. Olimpinio aukso medalio laimėtoja „Sunday Mirror“ pasakojo, kad pirmą kartą suprato esanti homoseksuali būdama 17 metų, kai ją pabučiavo viena karė.

Seksualiai išnaudotos JAV gimnastės reikalaus iš FTB 1 mlrd. dolerių

Praėjusiais metais JAV teisingumo departamento inspektorių tarnyba ppristatė FTB ir L. Nassaro bylos vertinimą. Šio tyrimo ataskaitoje aiškiai nurodomos FTB pareigūnų klaidos ir net tyčinis informacijos slėpimas. Šie veiksmai lėmė, kad L. Nassaras dar beveik metus nebuvo teisiamas ir galėjo toliau vykdyti savo nusikalstamą veiką.

Aukos pranešė, kad būtent po kreipimosi į FTB pareigūnus, buvo užpultos L. Nassaro.

Moterys siekia prisiteisti 1 mlrd. JAV dolerių. Į teismą ketina kreiptis gerai žinomos JAV gimnastės – S. Biles, Aly Raisman ir McKayla Maroney.

LGBTQ+ palaikanti apranga suskaldė „Paris Saint-Germain" komandą

Prancūzijos žiniasklaida teigia, kad šalies čempionų titulą susigrąžinusio „Paris Saint-Germain“ klubo atstovas Idrissa Gana Gueye praleido paskutines rungtynes su „Montpellier“ vien dėlto, kad jam nebuvo priimtina rungtynes žaidusių žaidėjų apranga.

Nusilpę vyrų ir moterų dubens dugno raumenys sukelia ne tik skausmą, kenčia ir seksualinis gyvenimas

„Jei čiaudint, kosint, juokiantis ar sporto treniruotės metu pajutote, kad šiek tiek nulašėjo šlapimo, tai gali būti pirmas rimtas požymis, kad reikia stiprinti dubens dugno raumenis“, – teigė kineziterapeutė Ieva Adomėnienė.

Pasak specialistės, dubens raumenų nusilpimas pasireiškia ir vyrams.

Borisas Johnsonas: Trans moterys neturi varžytis moterų sporte

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas ir toliau grimzdą į gilesnę duobę. Kritikos lavinos jis jau sulaukė pareiškęs, kad mokslininkų sukritikuota atvertimo terapija turėtų būti uždrausta, tačiau išimtys turi būti taikomos trans žmonėms. O prieš kelias dienas jo pasisakymas dar vienu jautriu klausimu dar kartą sukrėtė LGBTQ+ bendruomenę.

Bręsta skandalas: buvę ir esami Kanados gimnastai ragina pradėti tyrimą dėl trenerių elgesio

„Daugiau nebegalime sėdėti tyloje, – rašoma sportininkų laiške. „Norime pasidalinti savo patirtimi, kai buvome užgauliojami, tinkamai neprižiūrimi ir diskriminuojami. Tikimės, kad tai prives prie pokyčių.

Prašome „Sport Canada“ imtis veiksmų, kad ateinančios kartos nepatirtų fizinių ir psichologinių traumų, kurias turėjome išgyventi mes, Kanados gimnastai“, – dėstoma laiške. Laiške minimi ir emocinės, fizinės bei seksualinės prievartos atvejai, o pagrindinis skundų objektas – Kanados treneriai, kurių didžioji dauguma dirbo su nepilnamečiais gimnastais.