Portugalijoje įsikūrusi gėjų pora paskatino emigruoti ir tėvus iš Marijampolės

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Portugalijoje įsikūrusi gėjų pora paskatino emigruoti ir tėvus iš Marijampolės

Ket, 12/08/2022 - 17:43
Kategorija:
0 komentarų

Į Portugaliją Arnas su savo vyru Tomu išvyko spalio pradžioje. Jie atvirai sako, kad tokį sprendimą lėmė Portugalijos požiūris į LGBTQ+ poras. Čia jos gali tuoktis ir įsivaikinti vaikus. Poros persikėlimas paskatino apie emigraciją galvoti ir Arno tėvus.

„Pagrindinis dalykas, dėl ko priėmėme tokį sprendimą, tas, kad Portugalijoje, gavus rezidento statusą, LGBT poroms galima įsivaikinti. O Lietuvoje mes per savo amžių to, ko gero, nesulauksime“, – LRT pasakoja Arnas.

Arnas ir Tomas prieš daugiau nei trejus metus susituokė Portugalijoje ir pradėjo galvoti apie galimybes čia persikraustyti. Pagaliau jiems pavyko įgyvendinti savo planus. Poros persikėlimas paskatino ir Arno tėvus galvoti apie emigraciją.

„Įkalbinėjome, kad žiemas leistų Ispanijoje, o vasaras Lietuvoje, sode, kurį turi įsirengę, kad būtų galima komfortiškai gyventi“, – LRT sako Arnas.

Jis teigia, kad tėvai dabar labai džiaugiasi ir ketina Ispanijoje pirkti būstą. Šis sprendimas priimtas ir todėl, kad aplankyti sūnų gyvenant Ispanijoje gerokai lengviau, nei į Portugaliją vykti iš Marijampolės.