Informaciją apie gėjus Rusijoje turėtų būti uždrausta jau šį rudenį

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Informaciją apie gėjus Rusijoje turėtų būti uždrausta jau šį rudenį

Tre, 10/19/2022 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Rusijos įstatymų leidėjai pirmadienį aptarė pataisas, skirtas sustiprinti vadinamąjį „gėjų propagandos“ įstatymą. Planuojama, kad pakeitimai bus patvirtinti šį rudenį, rašo Advocate.

Dabar veikiantis įstatymas, patvirtintas 2013 m., draudžia „netradicinių seksualinių santykių propagavimą“ nepilnamečiams pasiekiamose vietose. Naujausios pataisos išplėstų draudimą visų amžiaus grupių asmenims, taip pat uždraustų „šeimos vertybių neigimą“. Tai iš esmės reiškia, kad viešaisiais kanalais, tiek televizijoje, tiek internete ar spaudoje, būtų draudžiama net užsiminti apie gėjus.

Rusijos parlamento žemųjų rūmų Dūmos sesijoje šių pataisų šalininkai teigė, kad įstatymo sugriežtinimas bus naudingas tautai „konflikte“ su Ukraina ir kovojant su Vakarų vertybėmis, praneša „Agence France-Presse“.

„Specialioji operacija vyksta ne tik mūšio lauke, bet ir žmonių protuose bei sielose“, – sakė Dūmos informacijos komiteto pirmininkas Aleksandras Khinsteinas.

Bankininkas ir žiniasklaidos magnatas Konstantinas Malofejevas išsakė panašias mintis. „Karas vyksta ne tik mūšio lauke“, – sakė jis. - „Tai yra ir mūsų vaikų išmaniuosiuose telefonuose, animaciniuose filmukuose ir filmuose. … Mūsų priešas iš tikrųjų laiko sodomijos propagandą savo įtakos šerdimi“.

Putinas prieš kurį laiką taip pat viešai teisino Ukrainos žemių aneksiją noru išvaduoti žmones nuo Vakarų skleidžiamos gėjų ideologijos, o stačiatikių vadovas - viešai kaltino Ukrainos valdžią pataikaujant Vakarams ir primetant rusų kilmės žmonėms Ukrainoje jiems svetimas vertybes.