Rusijos bažnyčios vadovas: dėl Ukrainos karo kalti gėjų paradai

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Rusijos bažnyčios vadovas: dėl Ukrainos karo kalti gėjų paradai

Pir, 03/07/2022 - 15:49
Kategorija:
0 komentarų

Rusijos stačiatikių bažnyčios vadovas savo sekmadienio pamoksle dėl Rusijos įsiveržimo į Ukrainą apkaltino liberalias Vakarų vertybes, ypač atkreipdamas dėmesį į gėjų paradus, rašo themoscowtimes. Taip tuo sunku patikėti, bet tokiomis kalbomis jis pateisino Rusijos pradėtą karą ir taikių gyventojų žudymą.

Patriarchas Kirilas sakė, kad karas yra susijęs su tuo, „kurioje Dievo pusėje bus žmonija“ dėl takoskyros tarp gėjų pasididžiavimo renginių šalininkų – ar juos leidžiančių Vakarų vyriausybių – ir jų priešininkų Rusijos remiamoje Rytų Ukrainoje.

„Pride paradai yra skirti parodyti, kad nuodėmė yra viena iš žmogaus elgesio variacijų. Štai kodėl norint prisijungti prie tų šalių klubo, reikia surengti gėjų pasididžiavimo paradą“, – sakė jis sekmadienio pamoksle.

Rusijos bažnyčios vadovas apibūdino gėjų paradus kaip „ištikimybės išbandymą“ Vakarų vyriausybėms, kurį Ukrainos atsiskyrusios respublikos „iš esmės atmetė“.

„Aštuonerius metus buvo bandoma sunaikinti tai, kas yra Donbase“, – sakė patriarchas Kirilas.

„Ir Donbasas tai atmetė, esminis vadinamųjų vertybių, kurias šiandien siūlo tie, kurie pretenduoja į pasaulinę galią, atmetimas“, – sakė jis. - „Mes žinome, kad jei žmonės ar šalys atmeta šiuos reikalavimus, jie nėra to pasaulio dalis, jie tampa jam svetimi“.

Visiškai Putino nusikalstamam rėžimui lojalus Kirilas Rusijos invaziją į Ukrainą nuspalvino apokaliptiškesnėmis spalvomis kaip konfliktą „daug svarbesnį už politiką“.

„Jei žmonija pripažįsta, kad nuodėmė nėra Dievo įstatymo pažeidimas, jei žmonija pripažįsta, kad nuodėmė yra žmogaus elgesio atmaina, tada žmonių civilizacija tuo ir baigsis“, – sakė Kiril.