žudynės

LGBTQ+ žmonės taip pat buvo nacių aukos. Kodėl tai stengiamasi nutylėti?

Lietuvoje mažai kas žino, kad ne tik žydai ar romai buvo nacių taikinys. LGBTQ+ žmonės žymėti specialiais ženklais, taip pat veržti į getus ir koncentracijos stovyklas. Maža to, su jais vykdyti žiaurūs moksliniai eksperimentai.

Slovakijos tyrėjai - žudynės šalia LGBTQ+ baro gali būti laikomos terorizmu. Žudikas paauglys

Slovakijos visuomenė šokiruota po dviejų žmonių žūties šalia gėjų baro sostinėje Bratislavoje. Šiandien šalies aukščiausias prokuroras pareiškė, kad šį įvyki galima laikyti teroro aktu.

Irane apranga moteriai kainavo gyvybę. Prieš protestuotojus valdžia griebiasi kulkų (video)

Moterys Irane degino skaras protestuodamos prieš spaudimą moterims dėvėti hidžabą. Demonstracijos tęsėsi penkias naktis iš eilės ir kilo keliuose miestuose, praneša BBC. Vietos valdžia vaiko protestus ir juos slopina. Socialiniuose tinkluose moterys išreiškia protestą demonstratyviai nusikirpdamos plaukus.

Norvegija gedi Osle prie LGBTQ+ klubo nužudytų aukų: „Kulkos negali nužudyti meilės“

Norvegijos ministras pirmininkas ir karališkoji šeima prisijungė prie gedinčiųjų ceremonijoje Oslo katedroje, rašo PinkNews. Čia sekmadienio rytą nedidelė, pačių artimiausiųjų žmonių grupė susirinko apraudoti savo šeimos narių, giminių, mylimųjų.

Krauju paženklinta diena Osle. Žmonės išėjo į gatves palaikyti LGBTQ+ bendruomenės

Gėjų bare besilinksminantys žmones Osle net košmare nesapnavo to, kas įvyko. Du žmonės nužudyti, 21 sužeistas, iš jų 10 sunkiai, kiti atsipirko šoku. Šaudyta trijose netoli viena kitos esančiose vietose, įskaitant gėjų barą. Po išpuolio žmonės išėjo į gatves išreikšti paramą LGBTQ+ bendruomenei. Paramą išreiškė ministrai, bei karališkoji šeima.

Rusijos bažnyčios vadovas: dėl Ukrainos karo kalti gėjų paradai

Rusijos stačiatikių bažnyčios vadovas savo sekmadienio pamoksle dėl Rusijos įsiveržimo į Ukrainą apkaltino liberalias Vakarų vertybes, ypač atkreipdamas dėmesį į gėjų paradus, rašo themoscowtimes. Taip jis pateisino Rusijos pradėtą karą ir taikių gyventojų žudymą.