Aurio Jarašūno sutuoktinis: aš tave myliu labiau nei bet kada

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Aurio Jarašūno sutuoktinis: aš tave myliu labiau nei bet kada

Tre, 06/15/2022 - 15:32
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien apskriejo žinia apie Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenusio advokato Aurio Jarašūno mirtį. Dar visai neseniai jis kartu su savo vyru žygiavo Baltic Pride 2022 eitynėse. Artimiesiems užuojautą reiškia žinomi Lietuvos žmonės. Rasa Račienė pakvietė visus šiandien 19 val. Šv. Kazimiero bažnyčioje prisidėti prie maldos.

„Praėjusią naktį mano gyvenimas pasikeitė amžiams – netekau mylimojo, geriausio draugo ir vyro“, - Facebook žinutėje rašo Robbie Sutton.

„Nuo to momento, kai prieš 15 metų mūsų žvilgsniai susitiko, jis įnešė į mano gyvenimą tiek džiaugsmo ir šviesos. Mano protas negali suprasti, kaip atrodys pasaulis be jo. Mano širdis dar niekada nepatyrė tiek skausmo, kaip jam mirus. Tegul jūs, tie, kuriuos jis mylėjo, visada prisiminsite jo humoro jausmą, sąmojį, spinduliuojančią sielą ir dosnią širdį. Mano meilė, aš tave myliu labiau nei bet kada nors galėjau pasakyti. Tu visada būsi su manimi“, - skausmu dalijosi  Aurio Jarašūno sutuoktinis.

Į liūdną žinią netruko sureaguoti daugelis Lietuvoje žinomų žmonių.

„Šiąnakt išėjo Auris Jarašūnas. Žmogus, talpinęs savyje begalinį gėrį, drąsą ir paramą. Žmogus, tapęs vienu pirmųjų mūsų, Mamos už LGBTQ+ vaikus didžiausiu palaikytoju. Žmogus, savo gyvenimu rodęs, kad drąsa būti savimi yra duotybė, kuria verta naudotis.

Šiandien, 19 val. ateikite į šv. Kazimiero bažnyčią visi, kas pažinojote Aurį, visi, kas norite prisidėti prie padėkos maldos už jo gyvenimą. Pabūkim šį vakar kartu, prisiminkim ir nepamirškim NIEKADA. Tai mažiausia, ką galime padaryti dėl šio didžio Žmogaus“, - rašo Rasa Račienė.

Užuojautą reiškia ir režisierius Romas Zabarauskas.

„Auris Jarasunas – dar vienas žmogus, nesulaukęs, kol jo santuoka bus pripažinta Lietuvoje. Kalifornijoje gyvenęs lietuvis kantriai palaikė Lietuvos LGBT+ bendruomenę, ką tik žygiavo Baltic Pride. Netekome. Žiauru. Užuojauta šeimai ir visiems artimiems.

Ir kiek dar turėsime skaičiuoti tokių nepripažintų žmonių ar ištisų kartų, kurių orumui Lietuvoje vis neateina laikas?“, - retoriškai klausia Romas.

 

GayLine.LT redakcija reiškia užuojautą artimiesiems.