Pirmasis gėjus meras nori įkvėpti LGBTQ+ žmones būti savimi

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pirmasis gėjus meras nori įkvėpti LGBTQ+ žmones būti savimi

Pir, 06/06/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Richard Jones buvo paskirtas netoli Birmingamo esančio Sandwell regiono meru, rašo PinkNews. Jis yra jauniausias ir pirmasis atvirai gėjus meras Jungtinėje Karalystėje. Sandwell regione gyvena virš 300 tūkstančių gyventojų.

Tarybos narė Jackie Taylor tapo pirmoji juodaode, kuri užims miesto mero pavaduotojos poziciją.

R. Jones gimė ir užaugo Sandwell. Paskyrimo metu jis sakė, kad jam ypač svarbu tapti meru 2022 m., minint 50-ąsias Didžiosios Britanijos „Pride“ metines.

PinkNews jis sakė: „Sandwell yra įvairovės kupina vieta... Vietoje gyvena daug skirtingų mažumų, ir manau, kad atstovauti vienai iš tų mažumų yra puiku, ypač būnant meru.

„Aš ir mano partneris buvome pirmoji LGBTQ+ pora, išrinkta į Sandwell tarybą. Jau dabar yra daug tokių susituokusių porų, todėl nėra neįprasta turėti porą“, – sakė jis. - „Per pastaruosius trejus metus mes tikrai pasisakėme už lygybę, įtrauktį ir įvairovę taryboje. Manau, kad būdami iš tos bendruomenės matome vietinių žmonių kovas, ir tik tada, kai pats patyrei tas kovas, gali grįžti į tarybą ir siūlyti politinius sprendimus“.

R. Jones sakė, kad Sandwell surengs pirmąją oficialią „Pride“ šventę šį birželį West Bromwich mieste. Meras tikisi, kad jo veiklos matomumas padės kitiems LGBTQ+ žmonėms būti savimi.