Briuselis

Eitynės už LGBTQ+ teises Briuselyje pritraukė dešimtis tūkstančių dalyvių (foto)

„Einame teisingu keliu, tačiau dar yra ką nuveikti“, – sako Frankas Schellingsas iš LGBTQ+ teisių Belgijoje organizacijos „RainbowHouse Brussels“. Šių metų renginio tema buvo „Saugu kasdien, visur“. Ja reikalauta kurti aplinką, kurioje visi, nepriklausomai nuo seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės, galėtų būti savimi bet kurioje vietoje ir jaustis saugiai.

Briuselyje grasinimai teroristiniais išpuoliais. Laiškai rašyti rusų kalba. Užsipulta ir LGBTQ+ bendruomenė

Du elektroniniai laiškai, išsiųsti Europos Komisijai, rusų kalba įspėjo apie organizuojamus sprogdinimus Briuselio metro. Dėl to vakar buvo uždarytos 2 ir 6 metro linijos, jas ėmėsi tikrinti pareigūnai.

Išskirtinis reportažas: Briuselyje vyksta spalvingas LGBTQ+ Pride eisena (foto, video)

Šiandien Belgijos sostinėje Briuselyje vyksta spalvingų, puikių emocijų ir džiaugsmo kupinas Pride. Gatvėmis žygiuoja dešimtys tūkstančių puikiai nusiteikusių miestiečių ir svečių. Tikimasi, kad renginys pritrauks apie 100 000 žmonių. Eitynėmis raginama didinti LGBTQ+ įtrauktį, pagarbą ir užtikrinti lygiateisiškumą.

Briuselyje startavo #ShareTheColor kampanija. Lietuvoje tai būtų bomba (video)

Equal.brussels komanda, kuri įgyvendina lygių galimybių valstybės sekretoriaus politiką Briuselio sostinės regione, startavo su nauja viešinimo kampanija. Jos tikslas - paskatinti Briuselio gyventojus tapti LGBTQIA+ žmonių sąjungininkais.