m.a.m.a

Birželio 4 d. - „Baltic Pride 2022“ Donato Montvydo ir The Roop pasirodymai

Lietuvos muzikos žvaigždžių pasirodymas - tai tik dalis spalvotos ir nepakartojamos renginio programos. Ant scenos taip pat pasirodys Drag divos. Žiūrovai išvys LaDiva Live iš Belgijos, drag divą iš Šveicarijos – Catherine d'Oex bei pirmą kartą Lietuvoje pasirodys „The Switch Drag Race“ sezono lyderė bei „The Voice“ muzikinio šou dalyvė iš Prancūzijos – Leona Winter.

Ir tai dar ne viskas. Koks Pride be Lolitos Zero? Ji taip pat atvyks į renginį ir renginio dalyviams padovanos savo kūrinį „Not your mother“.

Gėjų bučinį mačiusi Rasa: O Jus nemanote, kad jis savo poelgiu įžeidė daug žmonių ir kad TV žiūrėjo ir vaikai?

Penktadienį Kauno Žalgirio arenoje vykusių M.A.M.A apdovanojimų atgrasiai girdimi iki šiol. Apdovanojimų metu Naglio Bieranco ir Luko Griciaus bučinys sulaukė neapykantos krušos. Ji pasipylė ne tik viešai socialinėje žiniasklaidoje, tačiau ir privačiomis žinutėmis. Naglis Bierancis pasidalino viena tokia žinute.

M.A.M.A apdovanojimuose – N.Bieranco ir L.Griciaus bučinys: jo metu kamera greitai nusukta

Penktadienį Kauno Žalgirio arenoje griaudėjo M.A.M.A apdovanojimai. Nominacijų laimėtojus skelbė ryškios garsenybės. Vieni iš jų – Naglis Bierancas ir Lukas Gricius, kurie, įteikdami „Metų atlikėjo“ nominaciją, siuntė linkėjimus ir karštą bučinį tiems, kurie negali savo vaikams paaiškinti, kas yra meilė. Tiesa, televizijos žiūrovai matė tik bučinio mažą dalį – operatoriai kaipmat nusuko kameras į publiką.