Universiteto LGBT+ grupė

Prie Rusijos konsulato rengiamas protestas palaikyti LGBTQ+ žmones

Kovo 17 d. 12 val. prie Rusijos Ambasados Konsulato skyriaus (Ukrainos Didvyrių g. 2, Vilnius) rengiamas protestą dėl LGBTQ+ žmonių persekiojimo.„Mes priešinamės Putino diktatūrai ir solidarizuojamės su Rusijoje kenčiančiais LGBTQ+ žmonėmis!“, - teigia renginio organizatoriai.

Gegužės 13 d. - Vilnius - Eurovision Has Never Looked Gayer

Planuoji surengti draugams Eurovizijos finalo vakarėlį namuose, tačiau bijai, jog svetainėje pritrūks vietos? Universiteto LGBT+ grupė siūlo namų televizorių iškeisti į didžiulį projektorių, profesionalias kolonėles, Eurovizijos disco afterpartį bei pačią euroviziškiausią atmosferą mieste! Visa tai gegužės 13 d. nuo 20 val. vyks "Sodas2123", Vitebsko 23, Vilnius.

Lapkričio 25 d. - Vilnius - 4-asis Universiteto LGBT+ grupės tortadienis

"Su kiekvienu atėjusiu gimtadieniu vis sunkiau patikėti, kad jau nebesame nauji atėjūnai! Nors dar ne jubiliejus, visada stengiamės padaryti kažkuo įsimenamą pasibuvimą kartu. Šiais metais nusprendėme, jog tokiu įtemptu metu labiau nei bet kada reikia širdį lengvinančio meno ir draugiško veido šalia", - rašoma kvietime į renginį.

Renginio metu vyks dirbtuvės. Organizatoriai pasirūpins reikiamomis priemonėmis joms. Po jų numatoma filmo peržiūra ir diskusija.

Sūnaus gėjaus netekusių tėvų patarimas kitiems tėvams: vaikui reikia, kad jūs kovotumėte už juos

Dennis Shepard pažymi, kad dažnas klaidingas tėvų požiūris yra, jog būti LGBTQ+ nariu yra pasirinkimas. „Tu esi tuo, kuo esi“, - sako jis.

„Mes girdime tuos baisius terminus – tai baisus gyvenimo stilius, pasirinkimas. Bet tai ne pasirinkimas. Tu esi, kuo esi. Tai taip pat kaip akių, odos, plaukų spalva, tavo ūgis – tai yra tai, koks tu esi. Žmonės turi tai priimti“, - sako tėvas, kviečiantis gerbti ir mylėti savo vaikus.

Gegužės 26 d. - Vilnius - Speed D(eb)ating

Šylant orams šyla ir širdys bei tampa atviresnės tiek žmonėms, tiek diskusijoms. Tad jei tik yra bent krislelis noro pasišnekėt LGBTQ+, lyčių stereotipų, feminizmo, o gal partnerystės ar kitomis temomis, kviečiame atvykti į Universiteto LGBT+ grupės rengiamą „Speed d(eb)ating“.