brazilija

PAMATYK. Seksualusis Thiago Pantaleão užkariaujantis Braziliją (foto, video)

Thiago Pantaleão yra sparčiai populiarėjantis LGBTQ+ muzikantas Brazilijoje. Jo dainos „Desculpa Por Eu Não Te Amar“ („Atsiprašau, kad nemylėjau“), „Te Deixo Crazy“ („Aš myliu tave beprotiškai“) ir „Joga Na Minha Cara“ („Man tiesiai į veidą“) yra puikiai žinomos plačiam ratui žmonių.

Brazilų aktorius Johnny Massaro atskleidė esantis gėjus ir pristatė savo vaikiną (foto)

Brazilijoje puikiai žinomas aktoriaus, pirmąjį svarbų vaidmenį atliko būdamas 13 metų telenovelėje Floribella. Būtent jo aktoriaus darbas viename iš filmų, paskatino jį viešai kalbėti apie savo seksualinę orientaciją.

Daugiau nei 4 milijonai dalyvavo LGBTQ+ eitynėse San Paule (foto, video)

Eitynių šūkis „Balsuok su pasididžiavimu“, skatino dalyvius spalio mėnesį vyksiančiuose rinkimuose palaikyti kandidatus, kurie atstovautų LGBTQ+ bendruomenės interesus. Artėjančiuose rinkimuose varžosi ultradešiniųjų pažiūrų prezidentas Jairas Bolsonaras ir buvęs kairiųjų prezidentas Luisas Inasijus Lula da Silva.

Renginio dalyviai nešė plakatus reikalaujančius kovoti su bet kokios rūšies diskriminacija, reikalavo pagalbos įvairovei.

Sužinok. Kur gyvena gražiausi LGBTQ+ žmonės?

Didžiosios Britanijos hipotekos bendrovė money.co.uk neseniai peržiūrėjo daugiau nei 500 grožio konkursų ir palygino pirmąsias vietas užėmusių konkurso dalyvių gimimo vietas, siekdama nustatyti, kuriose šalyse gimė daugiausiai nugalėtojų, rašo outtraveler.com. Buvo vertinami tiek heteroseksualių, tiek LGBTQ+ konkursai. Tyrimas atskleidė šalių top penketuką.